Povezane vesti

Nekadašnji reprezentativac Jugoslavije: Mrzim Radovana Karadžića

Nekadašnji reprezentativac Jugoslavije: Mrzim Radovana Karadžića

Vesti online 13.10.2016
Bivši reprezentativac Jugoslavije Faruk Hadžibegić za francuske medije pričao je o poznanstvu sa nekadašnjim predsednikom Republike Srpske, Radovanom Karadžićem, koji je u Hagu osuđen na 40 godina zatvora. - On je pre rata bio psiholog u FK… »
Ispovest - Da je tada postigao gol, ne bi bilo rata u Jugoslaviji!

Ispovest - Da je tada postigao gol, ne bi bilo rata u Jugoslaviji!

Sportske.net 13.10.2016
Da li verujete da bi jedna pobeda u fudbalskoj utakmici mogla da promeni tok dešavanja u jednoj državi i spreči jedan građanski rat? Faruk Hadžibegić, nekadašnji reprezentativac Jugoslavije i as Sarajeva, tvrdi da bi sve bilo drugačije da je u… »
Što ne reče ranije? Da sam dao gol, ne bi bilo rata u Jugoslaviji! (video)

Što ne reče ranije? Da sam dao gol, ne bi bilo rata u Jugoslaviji! (video)

Hot sport 13.10.2016
Najgora katastrofa posle velikih svetskih ratova, desila se u bivšoj Jugoslaviji, koja se u građanskom ratu raspala, na šest delova. Mnogi i dalje tvrde da je to najbolja zemlja u kojoj su živeli, a mnogi i da bi to bila sportska velesila. Države… »
"Da sam pogodio penal, možda rata u yu ne bi bilo"

"Da sam pogodio penal, možda rata u yu ne bi bilo"

Mondo 13.10.2016
Faruk Hadžibegić, član sjajne jugoslovenske fudbalske reprezentacije, koja je ispala na penale od Argentine na Svetskom prvenstvu u Italiji, prisetio se te "fudbalske lutrije". O druženju sa Radovanom Karadžićem. Mnogo toga dogodilo se na prostoru… »
HADžIBEGIĆ o druženju sa radovanom KARADžIĆEM: Bio je dobar momak, a danas ga mrzim

HADžIBEGIĆ o druženju sa radovanom KARADžIĆEM: Bio je dobar momak, a danas ga mrzim

Večernje novosti 13.10.2016
Radovan Karadžić je pre rata bio psiholog u FK Sarajevo, gde sam ja počeo karijeru. Osam godina je ostao s nama. Poznajem ga dobro, provodili smo večeri s njim, kaže Faruk Hadžibegić. Faruk Hadžibegić je bio pravi gospodin na terenu, kakvih je u… »

Vesti dana »