Povezane vesti

Neobičnim putevima do polufinala

Neobičnim putevima do polufinala

Politika 14.10.2016
Novak Đoković savladao Mihaila Zvereva sa 3:6, 7:6 (7:4), 6:3, posle zaostatka od seta i brejka, spasenih meč-lopti i pevušenja umesto nerviranja. – Danas (10 č) za finale Šangaja sa Robertom Bautistom. – U drugom polufinalu: Mari – Simon… »
Đoković posle preokreta i pobede: Morao sam da izađem iz rupe koju sam iskopao

Đoković posle preokreta i pobede: Morao sam da izađem iz rupe koju sam iskopao

Večernje novosti 14.10.2016
Najbolji teniser sveta posle velike borbe i preokreta plasirao se u polufinale turnira u Šangaju pošto je savladao Nemca Mišu Zvereva 3:6, 7:6 (7:4), 6:3. VODIO je Miša Zverev 1:0 u setovima i 2:0 u drugom, kada se probudila zver u Novaku Đokoviću… »
"Novak je jedan od najboljih u istoriji tenisa"

"Novak je jedan od najboljih u istoriji tenisa"

Vesti online 14.10.2016
Nisu retke pohvale na račun Novaka Đokovića od strane njegovih kolega, koje veoma poštuju sve što je srpski teniser uradio za “beli sport”. Poslednji u nizu je Đokovićev sledeći protivnik na Matsersu u Šangaju, Španac Roberto Bautista-Agut… »
Đoković otkrio tajni trik zahvaljujući kom se više ne nervira kada gubi

Đoković otkrio tajni trik zahvaljujući kom se više ne nervira kada gubi

24 Sata 14.10.2016
Najbolji teniser sveta Novak Đoković je teže nego što se očekivalo uspeo da obezbedi plasman u polufinale Mastersa u Šangaju. Đoković je uspeo da preokrene rezultat protiv Miše Zvereva iz Nemačke i da ga savlada sa 3:6, 7:6(4), 6:3. Na… »
Novakova tajna: Kad je teško, zapeva u sebi

Novakova tajna: Kad je teško, zapeva u sebi

Mondo 14.10.2016
Najbolji teniser sveta otkrio kako kanališe tenziju i pritisak tokom mečeva. Foto: AP/Andy Wong Novak Đoković otkrio je u Šangaju tajnu borbe protiv pritiska. Najbolji teniser sveta pobedio je Mihaila Zvereva na masters turniru i posle duela objasnio… »
Marej u polufinalu mastersa u Šangaju

Marej u polufinalu mastersa u Šangaju

Beta 14.10.2016
Britanski teniser Endi Marej plasirao se danas u polufinale mastersa u Šangaju, pošto je pobedio 12. tenisera sveta, Belgijanca Davida Gofana u dva seta, 6:2, 6:2. Drugi igrač sveta pobedio je za sat i 35 minuta i četiri puta je oduzeo servis Gofanu… »
Đoković: Pevanje u sebi mi pomaže da sačuvam mirnoću

Đoković: Pevanje u sebi mi pomaže da sačuvam mirnoću

Dnevnik 14.10.2016
Najbolji teniser sveta Novak Đoković otkrio je danas, posle pobede nad Mišom Zverevim na Mastersu u Šangaju, da mu pevanje u sebi pomaže da sačuva mirnoću i fokus u ključnim momentima mečeva. Đoković je savladao nemačkog tenisera posle… »
Đoković se mučio, ali prošao u polufinale

Đoković se mučio, ali prošao u polufinale

Radio 021 14.10.2016
Novak Đoković plasirao se u polufinale mastersa u Šangaju, pošto je danas pobedio Nemca Mišu Zvereva sa 3:6, 7:6, 6:3. Prvi teniser sveta, koji brani titulu u Šangaju, u polufinalu će igrati protiv Španca Roberta Bautiste Aguta koji je ranije… »
I Endi overio polufinale

I Endi overio polufinale

Mozzart sport 14.10.2016
Drugi teniser sveta u Šangaju preslišao mladog Belgijanca Davida Gofana. Endi Mari nastavlja poteru za Novakom Đokovićem i "njegovim" prvim mesto na svetskoj listi. Britanski as se, kao i Srbin plasirao u polufinale mastersa u Šangaju pošto je u dva… »
Đoković u polufinalu Šangaja

Đoković u polufinalu Šangaja

Danas 14.10.2016
Najbolji teniser sveta Novak Đoković pobedio je danas Mišu Zvereva sa 2:1 u setovima (3:6, 7:6 /7:4/, 6:3) i plasirao se u polufinale turnira u Šangaju, gde brani titulu. U duelu za finale Đoković će se sresti sa Robertom Bautistom Agutom. Posle… »
Đoković pričao o novoj fori koju koristi kada je besan na terenu: Da li ste je primetili?

Đoković pričao o novoj fori koju koristi kada je besan na terenu: Da li ste je primetili?

Telegraf 14.10.2016
Srpski teniser ima novi mehanizam za koncentraciju na terenu. Najbolji teniser sveta Novak Ðoković plasirao se u polufinale Mastersa u Šangaju, pošto je uz dosta muke, savladao 110. na ATP listi Nemca Mišu Zvereva 3:6, 7:6 (7:4), 6:3.. Ðoković je… »
Đoković se mučio, ali je prošao u polufinale

Đoković se mučio, ali je prošao u polufinale

Beta 14.10.2016
Srpski teniser Novak Djoković plasirao se u polufinale mastersa u Šangaju, pošto je danas pobedio Nemca Mišu Zvereva sa 3:6, 7:6, 6:3. Prvi teniser sveta, koji brani titulu u Šangaju, u polufinalu će igrati protiv Španca Roberta Bautiste Aguta koji… »
Kraj mukama, Đoković je u polufinalu!

Kraj mukama, Đoković je u polufinalu!

Mondo 14.10.2016
Novak Đoković u maratonskom meču pobedio Mišu Zvereva i plasirao se u polufinale Mastersa u Šangaju. Novak za finale igra protiv Roberta Bautiste Ahuta. Dva sata i 23 minuta! Toliko je trajala borba Novaka Đokovića i Miše Zvereva, prvog i 110… »
Na mišiće - Nole u polufinalu nakon preokreta!

Na mišiće - Nole u polufinalu nakon preokreta!

Sportske.net 14.10.2016
Novak Đoković uspeo je da se nakon velike borbe sa Mišom Zverevim plasira u polufinale turnira u Šangaju. Novo polufinale Šangaja za Novaka Đokovića nakon velike borbe sa protivnikom iz Rusije. Srbin je uspeo da u polufinalu savlada Mišu Zvereva… »
ATP šangaj: Indisponirani Đoković do trijumfa nad Zverevim

ATP šangaj: Indisponirani Đoković do trijumfa nad Zverevim

Hot sport 14.10.2016
Miša Zverev je pošteno namučio Novaka Đokovića, ali je srpski teniser uspeo da dođe do trijumfa nad nemačkim teniserom - 2:1 (3:6, 7:6(4), 6:3). Prvi set Zverev je rešio u svoju korist rezultatom 6:3, nakon što je napravio dva brejka, jedan u… »
Nole uz muku do polufinala Šangaja

Nole uz muku do polufinala Šangaja

Mozzart sport 14.10.2016
Đoković nakon prekreta slavio nad Mišom Zverevim. Sutra protiv Bautiste Aguta protiv kojeg vodi 5:0. Prvi reket sveta, Novak Đoković uspeo je da se, nakon velike dvoipočasovne borbe u tri seta, plasira u polufinale mastersa u Šangaju. Srbin je… »
Đoković, uz dosta muke, savladao Mišu Zvereva

Đoković, uz dosta muke, savladao Mišu Zvereva

Sportski žurnal 14.10.2016
Najbolji teniser sveta Novak Đoković plasirao se u polufinale Mastersa u Šangaju, pošto je danas, uz dosta muke, savladao 110. na ATP listi Nemca Mišu Zvereva 3:6, 7:6 (7:4), 6:3.. Đoković je do druge pobede u isto toliko duela protiv starijeg… »
Iz gema u gem: Đoković - Zverev 3:6, 7:6, 6:3

Iz gema u gem: Đoković - Zverev 3:6, 7:6, 6:3

Sportal blic 14.10.2016
Najbolji teniser sveta Novak Đoković plasirao se u polufinale mastersa u Šangaju posle preokreta protiv Nemca Miše Zvereva - 3:6, 7:6(4), 6:3. Foto: Reuters Novak Đoković KRAJ! Preokret i pobeda, Đoković - Zverev 3:6, 7:6(4), 6:3 5:3 - Zverev je… »
Na ivici ambisa: Noletove muke u Šangaju, za finale sveti Troickog

Na ivici ambisa: Noletove muke u Šangaju, za finale sveti Troickog

Sportal blic 14.10.2016
Novak Đoković nije ličio na sebe dva seta. A veteran Miša Zverev je dva seta u četvrtfinalu u Šangaju igrao meč karijere. Ali, na kraju se opet za sve pita Novak. Posle dosta uzbuđenja slavio je sa 3:6, 7:6 (7:4), 6:3. Foto: Reuters Miljan… »
To može samo Nole: Bio je u ambisu i pred porazom, pa se plasirao u polufinale Mastersa u Šangaju

To može samo Nole: Bio je u ambisu i pred porazom, pa se plasirao u polufinale Mastersa u Šangaju

24 Sata 14.10.2016
Prvi reket sveta Novak Đoković plasirao se u polufinale Mastersa u Šangaju. Posle skoro dva i po sata bespoštedne borbe, Đoković je uspeo da preokrene rezultat protiv Miše Zvereva iz Nemačke i da ga savlada sa 3:6, 7:6(4), 6:3. Srpski teniser… »
Bautista Agut čeka Đokovića

Bautista Agut čeka Đokovića

Mozzart sport 14.10.2016
Španski as nakon Troickog savladao i Congu za plasman u polufinale mastersa u Šangaju. Španski as Roberto Bautista Agut slavio je u prvom meču četvrtfinala mastersa u Šangaju. On je sa 2:0, po setovima 6:3, 6:4 pobedio i dalje "rovitog" Žoa… »
Vraća se u formu: Đoković: Teško sam čitao Pospišilove servise, igrao sam koliko mi je trebalo

Vraća se u formu: Đoković: Teško sam čitao Pospišilove servise, igrao sam koliko mi je trebalo

Sportal blic 14.10.2016
Posle Fonjinija, Novak Đoković rutinski je savladao i Kanađanina Vaseka Pospišila u meču trećeg kola masters turnira u Šangaju. Taj duel je bio jači trening na najboljeg tenisera planete. Foto: Tanjug/AP Novak Đoković "Meč je zaista imao visok… »
Iznenađenje: Vavrinka eliminisan u Šangaju, Simon poslednji četvrtfinalista

Iznenađenje: Vavrinka eliminisan u Šangaju, Simon poslednji četvrtfinalista

Sportal blic 13.10.2016
Francuski teniser Žil Simon plasirao se u četvrtfinale mastersa u Šangaju, pošto je pobedio trećeg igrača sveta, Švajcarca Stana Vavrinku sa 6:4, 6:4. Foto: Tanjug/AP Meč Simona i Vavrinke trajao je sat i 37 minuta. Francuz će u četvrtfinalu… »

Vesti dana »