Povezane vesti

Bufon briljirao protiv Liona i poručio: Neće me biti na mojoj “sahrani”

Bufon briljirao protiv Liona i poručio: Neće me biti na mojoj “sahrani”

Večernje novosti 19.10.2016
Organizujte je, ali tamo neće biti nikoga. Čuo sam mnogo gluposti prethodnih dana - poručio je Đanluiđi. SAMO kratko je Đanluiđi Bufon bio u odelu Klarka Kenta. Već sinoć ponovo je bio ono što jeste - Supermen. Golman Juventusa Đanluiđi Bufon… »
Radović još jednom ušao u istoriju Legije: Čim je dosuđen penal, znao sam da ću dati gol

Radović još jednom ušao u istoriju Legije: Čim je dosuđen penal, znao sam da ću dati gol

Hot sport 19.10.2016
Najbolji stranac u istoriji Legije iz Varšave sinoć je u meču protiv Reala potvrdio svoj status iznuđenim i realizovanim penalom. Miroslav Radović sinoć je protiv Reala na ‘Santjago Bernabeu’ izveo jedan od lepših driblinga večeri, kada je… »
Bufon: Spremali mi sahranu, a pokojnika nema

Bufon: Spremali mi sahranu, a pokojnika nema

Vesti online 19.10.2016
Legendarni golman Juventusa Đanluiđi Bufon, posle sjajnog nastupa i odbranjenog penala u Lionu (1:0) u Ligi šampiona, poručio je svojim kritičarima da je rano da ga pošalju u istoriju. Pjanić: Sumnje nemaju smisla Njegov saigrač Miralem Pjanić… »
Bufon: Spremali mi sahranu, a pokojnika nema...

Bufon: Spremali mi sahranu, a pokojnika nema...

Press 19.10.2016
Legendarni golman Juventusa Đanluiđi Bufon, posle sjajnog nastupa i odbranjenog penala u Lionu (1:0) u Ligi šampiona, poručio je svojim kritičarima da je rano da ga pošalju u istoriju. foto: tanjug.rs Legendarni golman Juventusa Đanluiđi Bufon… »
Zidan: Očekujemo više od Ronalda

Zidan: Očekujemo više od Ronalda

Večernje novosti 19.10.2016
Želimo da Kristijano postigne tri ili četiri gola. Nije zatresao mrežu protiv Legije ali imao je dve asistencije i to mi se sviđa - rekao je trener madridskog Reala. Trener Real Madrida Zinedin Zidan rekao je da očekuje više od fudbalera te ekipe… »
Điđi Bufon: Spremali su sahranu, a pokojnika nema… (video)

Điđi Bufon: Spremali su sahranu, a pokojnika nema… (video)

Hot sport 19.10.2016
Legendarni golman Juventusa Đanluiđi Bufon, posle sjajnog nastupa i odbranjenog penala u Lionu (1:0) u Ligi šampiona, poručio je svojim kritičarima da je rano da ga pošalju u istoriju. Juventus je slavio u Lionu golom Huana Kvadrada, ali… »
Real ubedljiv, Juventus se "provukao"

Real ubedljiv, Juventus se "provukao"

Press 19.10.2016
Šampion Evrope Real ubedljivo je savladao u Madridu ekipu Legije sa 5:1 (3:1) u trećem kolu F grupe Lige šampiona. foto: tanjug.rs Šampion Evrope Real ubedljivo je savladao u Madridu ekipu Legije sa 5:1 (3:1) u trećem kolu F grupe Lige šampiona… »
Liga šampiona: Radović zatresao mrežu Reala, Monako prvi u grupi

Liga šampiona: Radović zatresao mrežu Reala, Monako prvi u grupi

Večernje novosti 18.10.2016
Legija je poražena u Madridu sa 5:1, a jedini gol za Poljake dao je srpski internacionalac. Kopenhagen je pretrpeo prvi poraz u sezoni, Lester je slavio sa 1:0. Fudbaleri Juventusa i Sevilje zabeležili su minimalne pobede u gostima, u trećem kolu Lige… »
Kad điđi začara mrežu: Kolege golmani oduševljeni Bufonovim odbranama

Kad điđi začara mrežu: Kolege golmani oduševljeni Bufonovim odbranama

Sportal blic 18.10.2016
Maestralno je branio Đanluiđi Bufon u pobedi Juventusa na gostovanju Lionu (0:1) u 3. kolu Lige šampiona, pa i ne čude pohvale njegovih kolega, golmana. Foto: Tanjug/AP Đanluiđi Bufon sa saigračima slavi u Lionu Bufon je odbranio penal Lakazetu u… »
Liga šampiona: Radovićev gol Realu nedovoljan za senzaciju, Tošić asistent, Bufonove čarolije i bajka Lestera!

Liga šampiona: Radovićev gol Realu nedovoljan za senzaciju, Tošić asistent, Bufonove čarolije i bajka Lestera!

Sportal blic 18.10.2016
Treće kolo Lige šampiona počelo je uz nekoliko sjajnih mečeva, ali i zapažene partije srpskih fudbalera. Miroslav Radović je dao gol madridskom Realu, koji je ipak opravdao ulogu favorita i savladao Legiju sa ubedljivih 5:1, dok je Zoran Tošić bio… »

Vesti dana »