Povezane vesti

Hit - Evo šta je Murinjo "šapnuo" Konteu i koga je želeo da ubije Italijan!

Hit - Evo šta je Murinjo "šapnuo" Konteu i koga je želeo da ubije Italijan!

Sportske.net 23.10.2016
Murinjo se posle meča obratio nervoznom Italijanu! Kako je otkrio na Tviteru italijanski novinar Filipo Riči, Murinjo je zamerio Italijanu što se njegov tim "iživljavao" nad slabim Junajtedom. "Nemoj ovo da radite, 1:0 je ok, 4:0 je ponižavanje". U… »
Ima li Murinjo sada odgovor?!

Ima li Murinjo sada odgovor?!

Sportske.net 23.10.2016
Čelsi vodi 2:0 na poluvremenu. Fudbaleri Čelsija nadigrali su ekipu Mančester junajteda i posle prvih 45 minuta vode sa 2:0. Nakon što je Pedro načeo mrežu Junajteda već u 30. sekundi posle očajne reakcije Blinda i Smolinga, Geri Kejhil je u 21… »
Pobeda na debiju: Radnički krenuo u osvajanje petoparca (foto)

Pobeda na debiju: Radnički krenuo u osvajanje petoparca (foto)

Hot sport 23.10.2016
Radnički iz Niša dobio je još jednog člana porodice. Od danas se zvanično takmiči i klub malog fudbala Radnički. „Real sa Nišave“ je slavio rezultatom 4:2 (2:0) protiv ekipe Akademac u prvom kolu treće lige Srbije. Utakmica je počela kako se… »
Kako je Konte odgovorio Murinju: Ja sam bio igrač i znam kako se ponaša...

Kako je Konte odgovorio Murinju: Ja sam bio igrač i znam kako se ponaša...

Mozzart sport 23.10.2016
Razgovor na kraju meča između dvojice trenera privukao veliku pažnju. Kada se sastanu dvojica temperamentnih likova, velikih motivatora i pedantnih stručnjaka neko mora da izgubi živce. Pogotovo onaj koji je poražen 0:4. Žoze Murinjo je posle… »
Postideo se ‘posebni’: Evo šta je Murinjo rekao Konteu posle debakla (video)

Postideo se ‘posebni’: Evo šta je Murinjo rekao Konteu posle debakla (video)

Hot sport 23.10.2016
Čelsi je danas razbio Mančester junajted sa čak 4:0, a posebnu pažnju privukao je razgovor i 'šapat na uvce' Murinja i Kontea po poslednjem sudijskom zvižduku. Čelsi je na vrlo neprijatan način ugostio svog bivšeg menadžera, gospodina… »
Zaboravio je šta je on radio: Murinjo ljut na Kontea (VIDEO)

Zaboravio je šta je on radio: Murinjo ljut na Kontea (VIDEO)

Vesti online 23.10.2016
Neposredno po okončanju utakmice između Čelsija i Mančester Junajteda kamere su “uhvatile” pozdrav menadžera dva tima Antonija Kontea i Žozea Murinja. Bilo je primetno da Portugalac nije zadovoljan nečim, a Skaj Italija otkriva šta je tačno… »
Morinjov Mančester ubedljivo poražen od Čelsija

Morinjov Mančester ubedljivo poražen od Čelsija

Beta 23.10.2016
Fudbaleri Čelsija pobedili su danas u Londonu Mančester junajted sa 4:0 u devetom kolu engleske Premijer lige, prvom meču po povratku trenera Žozea Morinja na Stamford Bridž. Čelsi nije mogao da zamisli bolji početak utakmice, pošto je do… »
Premijer LIGA: Čelsi ‘razmontirao’ Murinjove ‘đavole, Matić najbolji asistent lige! (VIDEO)

Premijer LIGA: Čelsi ‘razmontirao’ Murinjove ‘đavole, Matić najbolji asistent lige! (VIDEO)

Hot sport 23.10.2016
Derbi devetog kola Premijer lige nije opravdao očekivanja u smislu neizvesnosti, pošto je Čelsi potpuno razbio Mančester junajted sa 4:0 (2:0). Ovaj meč bio je poseban zbog povratka Žozea Murinja na Stamford Bridž, ali i zbog prvog velikog susreta… »
Ma nije Murinjo kriv - Mančester jednostavno "ne ume" u oktobru

Ma nije Murinjo kriv - Mančester jednostavno "ne ume" u oktobru

Sportske.net 23.10.2016
Fudbaleri Mančester junajteda deklasirani su u derbiju Premijer lige od ekipe Čelsija. Murinjo se vratio na "Stamford Bridž", ali bolje da nije, kako je njegov tim ispraćen sa četiri gola u mreži. Potpuno su nemoćno delovali "Đavoli" na terenu, a… »
Murinjo ljut na Kontea: Nije u redu na 4:0! Nemoj da me ponižavaš… (video)

Murinjo ljut na Kontea: Nije u redu na 4:0! Nemoj da me ponižavaš… (video)

Mozzart sport 23.10.2016
Portugalac na kraju meča držao Italijanu lekciju o ponašanju pored aut linije. Povratak na Stamford Birdž se završio košmarno po Žozea Murinja. Portugalac je doživeo debakl sa Mančester Junajtedom, i jedan od najtežih poraza u karijeri. Kako je… »
Košmaran povratak Žozea na "Bridž" - 4:0 za Čelsi!

Košmaran povratak Žozea na "Bridž" - 4:0 za Čelsi!

Mondo 23.10.2016
Fudbaleri Antonija Kontea "zavodili red" na "Stamford bridžu". Čelsi deklasirao Mančester junajted golovima Pedra, Kejhila, Azara i Kantea... Košmaran povratak Žozea Murinja na "Stamford bridž"! To se moglo naslutiti već posle 29 sekundi igre kada… »
Ponižen: Murinjo o vređanju sa tribina: Ništa drugo nisam očekivao, moje reči Konteu nisu za vas!

Ponižen: Murinjo o vređanju sa tribina: Ništa drugo nisam očekivao, moje reči Konteu nisu za vas!

Sportal blic 23.10.2016
Ne pamti se kada je Žoze Murinjo doživeo ovakvo poniženje kao što se to desilo na "Stamford Bridžu" u porazu njegovog Mančester junajteda od Čelsija (0:4). Foto: Tanjug/AP Žoze Murinjo Engleski novinari su jedva dočekali konferenciju za novinare… »
Junajted razbijen! Murinjo se vratio na Stamford Bridž i doživeo debakl!

Junajted razbijen! Murinjo se vratio na Stamford Bridž i doživeo debakl!

Sportske.net 23.10.2016
Antonio Konte je održao čas fudbala Žozeu Murinju! Fudbaleri Čelsija pobedili su na svom Stamford Bridžu ekipu Mančester junajteda rezultatom 4:0 (2:0) u derbiju devetog kola Premijer lige. Čelsi je razbio ekipu Žozea Murinja, a strelci su bili… »
Katastrofa za specijalnog: Čelsi razmontirao Junajted, Murinjo doživeo pakao u Londonu /foto/ /video/

Katastrofa za specijalnog: Čelsi razmontirao Junajted, Murinjo doživeo pakao u Londonu /foto/ /video/

Sportal blic 23.10.2016
Žoze Murinja do kraja života će pamtiti prvo gostovanje sa Mančester junajtedom na „Stamford bridžu“. Čelsi je ubedljivo slavio protiv „crvenih đavola“ rezultatom 4:0 (2:0) u devetom kolu Premijer lige, a bivšem menadžeru „plavaca“… »
Sad ništa od ''autobusa'' - Očajna odbrana Junajteda, najbrži gol ove sezone!

Sad ništa od ''autobusa'' - Očajna odbrana Junajteda, najbrži gol ove sezone!

Sportske.net 23.10.2016
Čelsi je ugostio Junajted i načeo ga posle 30. sekundi! Fudbaleri Čelsija i Junajteda od 17 sati igraju derbi devetog kola Premijer lige, a domaći su poveli tek što su krenuli sa centra. Alonso je poslao jednu dubinsku loptu sa svoje polovine, Blind… »
Rekordno: Čelsi dao Junajtedu gol za pola minuta, Murinjo “besni u sebi” (VIDEO)

Rekordno: Čelsi dao Junajtedu gol za pola minuta, Murinjo “besni u sebi” (VIDEO)

Vesti online 23.10.2016
Samo što su krenuli sa centra fudbaleri Čelsija su uspeli da nadmudre odbranu Mančester Junajteda u derbi meču 9. kola Premijer lige. Pedro je zatresao mrežu velikog rivala posle samo 30 sekundi igre i to posle velike greške Smolinga i Blinda koju… »
Vrela dobrodošlica: Murinjo primio gol u 30. sekundi, a dotukli ga navijači Čelsija! /video/

Vrela dobrodošlica: Murinjo primio gol u 30. sekundi, a dotukli ga navijači Čelsija! /video/

Sportal blic 23.10.2016
Čelsi je dočekao Mančester junajted u derbiju devetog kola Premijer lige, a već u 30. sekundi Pedro je doneo prednost „plavcima“. Foto: Reuters Pedro Bio je to najbrži gol u ovoj sezoni šampionata Engleske i "idealna" dobrodošlica bivšem… »

Vesti dana »