Povezane vesti

Ceo stadion pevao Mitroviću, a on je šmekerski uzvratio navijačima

Ceo stadion pevao Mitroviću, a on je šmekerski uzvratio navijačima

24 Sata 26.10.2016
Aleksandar Mitrović konačno je proradio. U ubedljivoj pobedi Njukasla nad Prestonom rezultatom 6:0 naš napadač je postigao dva gola, što su mu bili prvi pogoci u crno-belom dresu od 13. septembra i identične pobede “svraka” protiv KPR-a. Posle… »
Mitrović za "Blic": Kada sam čuo skandiranje sa tribina, srce je htelo da mi iskoči iz grudi!

Mitrović za "Blic": Kada sam čuo skandiranje sa tribina, srce je htelo da mi iskoči iz grudi!

Sportal blic 26.10.2016
Trener Njukasla Rafael Benitez konačno je pružio šansu Aleksandru Mitoviću, a naš reprezentativac mu se odužio sa dva postignuta gola u pobedi nad Prestonom (6:0). Foto: Profimedia Aleksandar Mitrović U razgovoru za "Blic" Mitrogol nije krio… »
Senzacionalno otkriće: Englezi tvrde Slaven Bilić je Srbin! (foto)

Senzacionalno otkriće: Englezi tvrde Slaven Bilić je Srbin! (foto)

Hot sport 26.10.2016
Slaven Bilić Nane, rođen u Splitu, bivši reprezentativac i selektor Hrvatske, zapravo je Srbin. Otkud sad to? KAO MALO DETE: Pogledajte kako je Mitrović tužnim očima molio saigrača i ‘zapalio’ internet (VIDEO) Sigurno pamtite kako su Novaka… »
Hrvati u neverici: Englezi "otkrili" da je Bilić Srbin

Hrvati u neverici: Englezi "otkrili" da je Bilić Srbin

Vesti online 26.10.2016
Nisu retke greške stranaca kada je u pitanju nacionalnost sportista ili sportskih radnika sa ovih prostora pošto i posle 25 godina od raspada Jugoslavije ne mogu najbolje da shvate ko su Srbi, Hrvati, Crnogorci, Makedonci…. Tako je nešto slično kao… »
Mitar i navijači Njukasla zajedno - na nanananana!

Mitar i navijači Njukasla zajedno - na nanananana!

Mondo 26.10.2016
"Mitro's on fire", originalna verzija obrade čuvenog hita Gale, orila se sinoć ponovo na "Sent Džejms Parku". Pevao je i naš as, strelac sjajnog gola. Aleksandar Mitrović postigao je jedan od najlepših golova prethodne večeri u Evropi, u Liga kup… »
Heroj i: pored dva prelepa gola, Engleze je najviše oduševio ovaj neobični gest Mitrovića /video/

Heroj i: pored dva prelepa gola, Engleze je najviše oduševio ovaj neobični gest Mitrovića /video/

Sportal blic 26.10.2016
Aleksandar Mitrović je konačno proradio u dresu Njukasla. Snažni napadač postigao je dva pogotka u ubedljivoj pobedi „svraka“ nad Prestonom u Liga kupu (6:0) i najavio vedrije dane u klupskim bojama. Foto: Profimedia Aleksandar Mitrović Mitrović… »
VIDEO: Molim te, daj meni...

VIDEO: Molim te, daj meni...

Vesti online 26.10.2016
Da nije bilo sebičnog Meta Ričija, Aleksandar Mitrović bi postigao verovatno tri gola na mestu sa Prestonom u Liga kupu Engelske. Na početku drugog poluvremena, posle jedanaesterca za Njukasl, Srbin je molio saigrača da mu dopusti da izvede… »
VIDEO: Srbin "zapalio" Njukasl! Ovacije za Mitra

VIDEO: Srbin "zapalio" Njukasl! Ovacije za Mitra

Vesti online 26.10.2016
Ove sezone Aleksandar Mitrović nije u prvom planu kod Rafaela Beniteza u Njukaslu, ali posle dva gola Prestonu u Liga kupu Engleske, Srbin je dokazao da je nepravedno zapostavljen. Ipak, jedno je nesumnjivo - nekadašnji igrač Partizana je ljubimac… »
Kao malo dete: Pogledajte kako je Mitrović tužnim očima molio saigrača i ‘zapalio’ internet (video)

Kao malo dete: Pogledajte kako je Mitrović tužnim očima molio saigrača i ‘zapalio’ internet (video)

Hot sport 26.10.2016
Njukasl je sa 6:0 demolirao Preston u Liga kupu, a briljirao je Aleksandar Mitrović sa dva postignuta gola. Mogao je Srbin i do brojke od “tri”, ali mu to nije dozvolio Riči. Naime, pri rezultatu 2:0 sudija je dosudio penal za “svrake”, loptu je… »

Vesti dana »