Повезане вести

Брамерц тражи радикале у Хагу

Брамерц тражи радикале у Хагу

Вечерње новости 27.10.2016
Хашки главни тужилац Серж брамерц захтева да Србија што пре ухапси тројку из СРС, јер та обавеза неће нестати. Замерио што нису испоручени Јојић, Остојић и Радета. ГЛАВНИ хашки тужилац Серж Брамерц још једном је данас Београду… »
СРС тражи да се ускрати гостопримство Брамерцу

СРС тражи да се ускрати гостопримство Брамерцу

Нови магазин 27.10.2016
Српска радикална странка (СРС) позвала је данас власт у Србији да ускрати гостопримство главном тужиоцу Хашког трибунала Сержу Брамерцу. "Позивамо власт да испрати Брамерца и да му каже да није радо виђен гост", рекао је посланик… »
СРС: Власт треба да испрати Брамерца

СРС: Власт треба да испрати Брамерца

РТС 27.10.2016
Посланик СРС-а Зоран Красић позвао је власт у Србији да испрати тужиоца Хашког трибунала Сержа Брамерца и да му каже да није радо виђен гост. "Нека пусти Србију, нека се прекине са притисцима, Србија има право да живи", рекао је… »
Брамерц замерио Србији што није изручила троје радикала

Брамерц замерио Србији што није изручила троје радикала

Бета 27.10.2016
Главни тужилац Хашког трибунала Серж Брамерц замерио је данас премијеру Србије Александру Вучићу што влада и надлежни органи Србије нису изручили троје функционера Српске радикалне странке Хашком трибуналу и тражио да се то учини… »

Вести дана »