Povezane vesti

Troicki poludeo: Ne mogu ovako više! (video)

Troicki poludeo: Ne mogu ovako više! (video)

Hot sport 27.10.2016
Viktor Troicki zabeležio je pobedu nad Dominikom TImom danas na turniru u Beču, ali je u glavnom gradu Austrije izgubio i veliki broj živaca. Troicki je dan ranije savladao Kevina Andersonsa sa 2:1, a tokom tog susreta imao je i pravu eksploziju… »
ATP Beč: Marej se provukao u četvrtfinale

ATP Beč: Marej se provukao u četvrtfinale

Vesti online 27.10.2016
Ponovo su Endiju Mareju bila potrebna tri seta kako bi zabeležio pobedu na ATP 500 turniru u Beču pošto je tek posle preokreta savladao Žila Simona sa 2:1, po setovima 6:4, 2:6, 2:6, posle dva sata i 40 minuta igre. Odličnom igrom i osvojenim prvim… »
Troicki besneo u Beču: Je*u me celu sezonu!

Troicki besneo u Beču: Je*u me celu sezonu!

Mondo 27.10.2016
Srpski teniser u prvom kolu turnira u Beč besneo zbog odluke sudija da poen dodele Kevinu Andersonu. Troicki je pobedio Južnoafrikanca, a danas i Dominika Tima. Viktor Troicki nastavlja sa odličnim igrama na turniru u Beču. Srpski teniser je u drugom… »
Troicki u četvrtfinala turnira u Beču

Troicki u četvrtfinala turnira u Beču

Beta 27.10.2016
Srpski teniser Viktor Troicki plasirao se u četvrtfinale turnira u Beču, pošto je danas u drugom kolu pobedio Austrijanca Dominika Tima u dva seta, 6:2 i 7:5. Troicki je do drugog trijumfa u isto toliko medjusobnih duela s Timom došao posle 85 minuta… »
ATP beč: Troicki izbacio Tima!

ATP beč: Troicki izbacio Tima!

Hot sport 27.10.2016
Viktor Troicki uspeo je da se plasira u četvrtfinale turnira u Beču, nakon što je savladao Dominika Tima rezultatom 2:0 u setovima - 6:2, 7:5. Troicki je do pobede došao za 86 minuta, a da će tako biti moglo se naslutiti već posle četiri gema prvog… »
Sjajni Troicki počistio Tima u njegovoj kući

Sjajni Troicki počistio Tima u njegovoj kući

Mozzart sport 27.10.2016
Srpski teniser u četvrtfinalu turnira u Beču. Srpski teniser Viktor Troicki nastavio je sa uspesima u Beču, pošto je savladao devetog igrača sveta Dominika Tima iz Austrije 6:2, 7:5 i plasirao se u četvrtfinale turnira. Drugi reket Srbije izbacio je… »
Novi šou Viktora Troickog: Je** me celu sezonu (VIDEO)

Novi šou Viktora Troickog: Je** me celu sezonu (VIDEO)

Vesti online 27.10.2016
Viktor Troicki je pobedom protiv Dominika Tima uspeo da se plasira u četvrtfinale turnira u Beču. Međutim, lako je moglo da ne dođe do duela sa miljenikom domaće publike jer je Srbin u meču 1. kola protiv Kevina Andresona bukvalno poludeo na sudije… »
ATP Beč: Troicki izbacio miljenika publike

ATP Beč: Troicki izbacio miljenika publike

Vesti online 27.10.2016
Drugi po rangu srpski teniser Viktor Troicki nastavio je da niže pobede na turniru u Beču pošto je u meču 2. kola savladao trećeg nosioca, Austrijanca Dominika Tima sa 2:0, po setovima 6:2, 7:5, za jedan sat i 25 minuta borbe. Dominacija srpskog… »
Viktorov spektakl: Troicki savladao devetog tenisera sveta!

Viktorov spektakl: Troicki savladao devetog tenisera sveta!

Sportal blic 27.10.2016
Viktor Troicki nastavlja da igra odlično u Beču, a u osmini finala je sa 6:2, 7:5 savladao Austrijanca Dominika Tima, devetoplasiranog sa ATP liste. Foto: Profimedia Viktor Troicki U sjajnom meču, koji je trajao 86 minuta, srpski igrač je i pored… »
Bravo Viktore!

Bravo Viktore!

Mondo 27.10.2016
Troicki iznenadio devetog igrača sveta i izborio plasman u četvrtfinale turnira u Beču. Viktor Troicki rastužio je publiku u Beču, ali je ostvario veliku pobedu. On je u osmini finala turnira u glavnom gradu Austrije srušio domaćeg tenisera… »
Pobesneli Viktor (video)

Pobesneli Viktor (video)

Mozzart sport 27.10.2016
Srpski teniser u prvom kolu Beča imao više nego vatrenu raspravu sa sudijom. Danas od 15.00 odmerava snage s domaćim superstarom Dominikom Timom. Trenutno drugi reket Srbije Viktor Troicki zabeležio je nad uvek nezgodnim Kevinom Andersonom veoma… »
Viktoru ponovo pukao film: "J**u me celu sezonu..."

Viktoru ponovo pukao film: "J**u me celu sezonu..."

Sportske.net 27.10.2016
Srpski teniser Viktor Troicki još jednom je u sezoni na izmaku imao žučnu raspravu sa sudijama, a ono što je izrekao na terenu potvrđuje da su mu se ovakve stvari od početka godine dešeavale više puta. Nekoliko puta u kalendarskoj godini imao je… »
Pogledajte potez protivnika posle kog se Troicki posvađao sa sudijom

Pogledajte potez protivnika posle kog se Troicki posvađao sa sudijom

24 Sata 27.10.2016
Viktor Troicki savladao je Kevina Andersona na turniru u Beču sa 4:6, 7:6, 7:5, ali nije sve išlo tako glatko po našeg tenisera. Troicki je bio nezadovoljan suđenjem, pa je imao žučnu raspravu sa sudijom u finišu uvodnog seta. Reakciju revoltiranog… »

Vesti dana »