Povezane vesti
Sutra Skupština Demokratske stranke
Novi magazin 28.10.2016
Skupština Demokratske stranke (DS) zasedaće sutra u Beogradu, a kako je najavljeno, trebalo bi da izabere članove Glavnog odbora, Nadzornog odbora, Statutarne komisije i predsednika Političkog saveta. Predsedništvo DS-a u ponedeljak, 24. oktoba… »
Mićunović: Ne želim da budem počasni predsednik DS
Danas 28.10.2016
Predsednik Političkog saveta DS Dragoljub Mićunović izjavio je agenciji Beta da ne želi da bude počasni predsednik DS, već aktivan član stranke. Sednica Skupštine DS na kojoj je Mićunović trebalo da bude izabran na ovu počasnu funkciju zakazana je za… »
Mićunović odbio ponudu: Neću da budem počasni predsednik DS
Kurir 28.10.2016
Radiću kao i do sada sve što mogu. Najbolje i u korist DS, da njene vrednosti koliko mogu očuvam u javnosti i samoj stranci, ali kao aktivan član, a ne kao počasni predsednik. Predsednik Političkog saveta Demokratske stranke Dragoljub Mićunović izjavio… »
Mićunović odbio Šutanovca
Večernje novosti 28.10.2016
Šef Političkog saveta DS Dragoljub Mićunović neće titulu počasnog predsednika, već da bude aktivan član. Šutanovac kaže da ponuda i dalje stoji jer ta funkcija nije protokolarna, već omogućava uticaj na politiku stranke. ŠEF Političkog saveta DS… »
Vesti dana »
Mađarski novinar: Pregovori oko prodaje NIS-a MOL-u idu u prilog Orbanovoj predizbornoj kampanji
Nova pre 10 satijoš 7 povezanih
Evo u kakvom je stanju baka koju je izbo napadač pred unukom. Stigle informacije iz Kliničkog centra
Dnevnik pre 1 satjoš 28 povezanih
„Zvezda je najpovređenija ekipa u Evroligi“: Obradović otkrio što Kodi i Nvora nisu igrali, pričao i o Bolomboju
Nova pre 48 minutajoš 66 povezanih
"Želimo mir" Zelenski: Putin je čovek rata i plaši se da to javno prizna
Večernje novosti pre 3 satajoš 29 povezanih





