Povezane vesti
Tik-tak, ode sud Lažnom dojavom o bombi za jedan dan prekinuli 57 suđenja
Blic 03.11.2016
Automehaničar Ljubiša Jović (40) iz Aleksinca i veterinarski tehničar Boris Đorđević (29) iz Žitkovca osuđeni su na po devet meseci zatvora jer su u aprilu 2013. godine teže narušili javni red i mir lažnom prijavom da je u zgradi Osnovnog suda u Nišu… »
Niš: Za lažnu dojavu o bombi devet meseci zatvora
RTV 03.11.2016
NIŠ - Presudom Višeg suda u Nišu Ljubiša Jović iz Aleksinca i Boris Đorđević iz Žitkovca kraj Aleksinca osuđeni su na po devet meseci zatvora zbog lažne dojave o podmetnutoj bombi u niškoj Palati pravde. Portparolka Višeg suda u Nišu Iva Popović rekla je… »
Vesti dana »
Cela Srbija pod narandžastim alarmom, stiže novi toplotni talas! RHMZ izdao dramatično upozorenje: Temperatura ponovo ekstremno skače, preti opasnost i od ovoga
Blic pre 25 minutajoš 2 povezane
"Polovično pregovaramo" Tramp: Posmatramo Iran sa njegovom ogromnom inflacijom i činjenicom da nemaju novca
Blic pre 5 satijoš 1 povezana
Guča dobila pobednike: Mile Novković najbolja truba, Vasiljevići najbolji orkestar 65. sabora
Glas Zapadne Srbije pre 5 satijoš 3 povezane




