Povezane vesti

Ibrahimović udara nisko! (video)

Ibrahimović udara nisko! (video)

Mozzart sport 04.11.2016
„Arogantan je, uvek se tako ponašao“, poručio štoper Fenera Simon Kjar posle rasprave sa napadačem Mančester Junajteda. Jedan od najboljih igrača sveta Zlatan Ibrahimović bio je centralna figura duela između Fenerbahčea i Mančestera. I to ne… »
Murinjo ljut na svoje fudbalere: Oni igrali kao da je finale LŠ, a mi kao da je prijateljski meč!

Murinjo ljut na svoje fudbalere: Oni igrali kao da je finale LŠ, a mi kao da je prijateljski meč!

Večernje novosti 04.11.2016
Problemi su u našem timu. Ekipa koja poklekne posle dva minuta nije mentalno spremna. U fudbalu ne odlučuje samo kvalitet – kaže Portugalac. Zamenio je Žoze Murinjo Luja Van Gala na klupi Mančester junajteda, ali pomaka u igri gotovo da nema… »
Video: Ibrahimović davio Kjaera, gurnuo Mažića, šta će reći UEFA

Video: Ibrahimović davio Kjaera, gurnuo Mažića, šta će reći UEFA

Večernje novosti 04.11.2016
Nije prošlo mnogo vremena kada je Ibrahimović ušao u verbalni duel sa igračem Fenerbahčea, a potom Danca Simona Kjaera uhvatio za vrat i uneo mu se u lice. Zlatan Ibrahimović, ni u svojim zrelim godinama, ne ume da savlada strasti kada njemu i timu… »
Žoze kipti: Mi igrali prijateljsku, oni finale LŠ

Žoze kipti: Mi igrali prijateljsku, oni finale LŠ

Mondo 04.11.2016
Portugalac poručio da je Mančester junajted protiv Fenerbahčea bio mentalno totalno nespreman, dekoncentrisan, sve vreme u podređenom položaju i da je zaslužio poraz. Foto: Guliver/Getty images/Chris McGrath Mančester junajted je poražen (1:2) na… »
Ibrahimović iznad zakona

Ibrahimović iznad zakona

Vesti online 04.11.2016
Zlatan Ibrahimović je nervozno ušao u duel protiv Fenerbahčea u Istanbulu, a ni sam ne zna kako u 40. minutu nije zaradio bar žuti karton. Najbolji srpski sudija i jedan od cenjeninih u UEFA, Milorad Mažić, dopustio je asu Mančester Junajteda… »
Liga Evrope: Ibrahimović divljao u Istanbulu, napao i Mažića, a on mu oprostio! /video/

Liga Evrope: Ibrahimović divljao u Istanbulu, napao i Mažića, a on mu oprostio! /video/

Sportal blic 03.11.2016
Fudbaleri Fenerbahčea savladali su Mančester Junajted sa 2:1 (1:0) u utakmici 4. kola A grupe Lige Evrope i dodatno zakomplikovali situaciju menadžeru Žozeu Murinju. Foto: Reuters Zlatan Ibrahimović Turski tim do pobede je došao evrogolom Muse Soa… »
Šok za junajted: Golčina makazicama Muse Soa prepričavaće se danima /video/

Šok za junajted: Golčina makazicama Muse Soa prepričavaće se danima /video/

Sportal blic 03.11.2016
Fenerbahče je dočekao Mančester junajted u derbiju četvrtog kola Lige Evrope, a duel na stadionu „Šukru Saračoglu“ sudi Milorad Mažić. Foto: Tanjug/AP Fudbaleri Fenerbahčea proslavljaju gol Soa „Crvenim đavolima“ ne ide u Premijer ligi… »

Vesti dana »