Povezane vesti

Novi šok: Novak propušta London?

Novi šok: Novak propušta London?

Vesti online 05.11.2016
Posle poraza od Marina Čilića i predaje Raonića Mareju meč polufinala Mastersa u Parizu, Novak Đoković je izgubio prvo mesto na ATP listi, ali to nije kraj muka sada već bivšeg najboljeg tenisera sveta. Postoji mogućnost da Srbin ne igra na… »
Loš humor Marija: Novak možda i ostane prvi…

Loš humor Marija: Novak možda i ostane prvi…

Hot sport 05.11.2016
Endi Mari je, plasmanom u finale turnira u Parizu, postao prvi reket sveta, ali mu to nije poboljšalo smisao za humor. Upitan da prokomentariše to što je preuzeo prvo mesto od Đokovića, Škot je istakao da “ništa nije gotovo”: – Ako, recimo… »
Izner bolji od Čilića, sa Marijem za pehar

Izner bolji od Čilića, sa Marijem za pehar

Mozzart sport 05.11.2016
Poznat i drugi finalista mastersa u Parizu. Nakon što je Miloš Raonić predao meč zbog povrede kvadricepsa i time prepustio Endiju Mariju borbu za pehar, ali i prvo mesto na ATP listi, dobijen je i drugi finalista mastersa u Parizu. To je Amerikanac… »
Pobedio Novaka, pa ispao: Čilić se kratko radovao, posle podviga natrčao na Iznera

Pobedio Novaka, pa ispao: Čilić se kratko radovao, posle podviga natrčao na Iznera

Sportal blic 05.11.2016
Samo što je pobedio Novaka Đokovića, Marin Čilić je doživeo poraz. Foto: Tanjug/AP Marin Čilić Hrvatski teniser je posle podviga u četvrtfinalu pariskog mastersa, pobedom nad braniocem titule, ispao u polufinalu jer ga je Džon Izner savladao sa… »
Pariz: Izner počistio Čilića sa terena

Pariz: Izner počistio Čilića sa terena

Vesti online 05.11.2016
Svega 71 minut igre bio je dovoljan Džonu Izneru da savlada Marina Čilića u prvom polufinalnom meču Mastersa u Parizu rezultatom 2:0, po setovima 6:4, 6:3 i tako zaustavi Hrvata u pohodu na titulu. Zanimljivo je da je ovo prvi trijumf Amerikanca u… »
Đoković: Tenis mi nije na prvom mestu, bitno mi je da sam srećan

Đoković: Tenis mi nije na prvom mestu, bitno mi je da sam srećan

Hot sport 05.11.2016
Posle dobrog starta na mastersu u Parizu, Novak Đoković je odigra neprepoznatljivo loše u četvrtfinalu, u kojem je bolji od njega bio Marin Čilić. Srpski teniser je posle meča rekao da mu je nedostajao kontinuitet u igri, da mora da prihvati to… »
Posle Čilića: Đoković: Tenis mi nije sve u životu!

Posle Čilića: Đoković: Tenis mi nije sve u životu!

Sportal blic 04.11.2016
Naš teniser Novak Đoković rekao je da mu je u porazu u četvrtini finala mastersa u Parizu protiv Marina Čilića (4:6, 6:7) nedostajao kontinuitet u igri, da mora da prihvati to što se dogodilo i da izvuče pouke. Foto: Tanjug/AP Novak Đoković -… »
Gospodin: Zato je najveći: Đoković ume da pruži ruku boljem! /foto/

Gospodin: Zato je najveći: Đoković ume da pruži ruku boljem! /foto/

Sportal blic 04.11.2016
Nije dobro... Ništa više nije u rukama Novaka Đokovića. Posle poraza od Marina Čilića u četvrtini finala Pariza naš as mogao bi da izgubi prvo mesto na ATP listi. Ipak, Srbin je još jednom pokazao da je veliki. Gracious in defeat. Every single… »

Vesti dana »