Povezane vesti

Foto SVEŠTENIK iz pinkovih zvezda zaludeo region a tek kad ga vidite razgolićenog dok izlazi iz mora

Foto SVEŠTENIK iz pinkovih zvezda zaludeo region a tek kad ga vidite razgolićenog dok izlazi iz mora

Kurir 06.11.2016
Georgije Kovačević, student Bogoslovije koji je nastupio u Pinkovim zvezdama, oduševio je region svojom glasom, ali i izgledom. "Činjenica je da glas nabolje pliva sam. Kada govorimo o sveštenstvu, ja ne volim da ih zovem popovi. Mnogi od nas bi se… »
Sveštenik u Pinkovim zvezdama (foto, video)

Sveštenik u Pinkovim zvezdama (foto, video)

Mondo 06.11.2016
Poslušajte nastup Georgija Kovačevića. Georgije Kovačević student je Bogoslovije koji se predstavio žiriju muzičkog takmičenja Pinkove zvezde i prošao dalje! On je pevao dve pesme - "Romanija" i "Ti si sav moj bol" sastava EKV i oduševio žiri… »
(Video) Sveštenik u pinkovim zvezdama: Žiri ostao bez teksta od njegovog glasa, a tek kako izgleda

(Video) Sveštenik u pinkovim zvezdama: Žiri ostao bez teksta od njegovog glasa, a tek kako izgleda

Kurir 06.11.2016
Georgije Kovačević student je Bogoslovije a večeras se predstavio i pred žirijem muzičkog takmičenja "Pinkove zvezde" i oduševio sve! Naime, kada je je Milan Kalinić izašao na scenu, saopštio je svima da je Georgije student Bogoslovije. Samo… »

Vesti dana »