Povezane vesti

Simonović za "Blic": U derbiju će prštati!

Simonović za "Blic": U derbiju će prštati!

Sportal blic 06.11.2016
Protiv Baskonije je nedostajalo snage i iskustva. Naš cilj je pobeda u derbiju i to ne dolazi u pitanje, iako protivnik ima više vremena za pripremu, kaže Zvezdin košarkaš Marko Simonović za „Blic”. Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija Marko… »
Derbi usijanje: Birčević za “Blic”: Simon je u odličnoj formi, moramo da odigramo jako /Blic tv/

Derbi usijanje: Birčević za “Blic”: Simon je u odličnoj formi, moramo da odigramo jako /Blic tv/

Sportal blic 06.11.2016
U ponedeljak je prvi košarkaški derbi (21). Crvena zvezda je domaćin, imaće stoprocentnu podršku svojih pristalica, a i da nije tako bila bi favorit. Ekipa Dejana Radonjića jedina je neporažena uz Budućnost, odlično popunjena na svim pozicijama… »
Veličković: Zvezda ima prednost domaćeg terena, a mi možemo da igramo bez pritiska

Veličković: Zvezda ima prednost domaćeg terena, a mi možemo da igramo bez pritiska

Sportski žurnal 06.11.2016
Partizan NIS u ponedeljak 7. novembra od 21 čas gostuje protiv Crvene zvezde MTS u 8. kolu ABA lige. Osmo kolo regionalne ABA lige donosi i prvi ovosezonski duel crno-belih protiv Crvene zvezde MTS, utakmica je na programu u ponedeljak od 21 čas u… »
Nejt Volters ima poruku za delije: Evo šta Amerikanac kaže pred duel sa Partizanom

Nejt Volters ima poruku za delije: Evo šta Amerikanac kaže pred duel sa Partizanom

Hot sport 06.11.2016
Košarkaše Crvene zvezde u ponedeljak od 21 čas čeka večiti derbi sa Partizanom, a igra crveno-belih će dosta zavisiti od novajlije Nejta Voltersa. Amerikanac je u Crvenu zvezdu stigao sad će skoro dve nedelje. Ipak, sem u Atini nije pokazao mnogo… »
Radonjić: Ništa pre, ništa posle - samo Partizan!

Radonjić: Ništa pre, ništa posle - samo Partizan!

Mozzart sport 06.11.2016
"Ne postoji ni Baskonija ni Uniks ni niko. Samo meč koji sledi" Došlo je vreme za prvi košarkaški večiti derbi sezone! Dvorana Aleksandar Nikolić će u ponedeljak od 21 čas biti poprište sudara dva najveća srpska kluba, u kojem svako ima svoje… »
Volters: Treba mi vremena...

Volters: Treba mi vremena...

Večernje novosti 06.11.2016
Došao sam usred sezone, igram na zahtevnoj poziciji i treba mi vremena da naučim igru i poteze, da se naviknem na nove saigrače – kaže Zvezdin Amerikanac. AMERIČKI plejmejker Nejt Volters proveo je na terenu samo četiri minuta u meču s… »

Vesti dana »