Povezane vesti
Dete (2) umrlo nakon operacije kile: Tuga u selu, rutinski zahvat se pretvorio u nezapamćenu tragediju
Telegraf 06.11.2016
Tokom noći zdravstveno stanje mu se pogoršalo, počeo je da povraća penu i pljuje krv, a sat vremena kasnije je preminuo na Klinici za animaciju, reanimaciju i intenzivno lečenje u Skoplju. Rutinska operacija pretvorila se u tragediju na Klinici za dečiju… »
UŽAS NA PEDIJATRIJI: Dete (2) otišlo na JEDNOSTAVNU operaciju, pa preminulo!
BK TV 06.11.2016
Posle rutinske operacije kile na Pedijatrijskoj klinici u Skoplju preminulo je dvogodišnje dete iz Žirovnice. Roditelji su zahtevali autopsiju, tako da se još ne zna tačan uzrok smrti. Formirana je komisija koja treba podrobno da istraži ovaj slučaj… »
Dete (2) preminulo posle rutinske operacije!
Alo 06.11.2016
Posle rutinske operacije kile na Pedijatrijskoj klinici u Skoplju preminulo je dvogodišnje dete iz Žirovnice. Dvogodišnji mališan iz Žirovnice preminuo je na Pedijatrijskoj klinici u Skoplju nakon rutinske operacije kile. Formirana je komisija koja treba… »
Tragedija u Skoplju: Dete (2) preminulo posle rutinske operacije kile
Kurir 06.11.2016
Posle rutinske operacije kile na Pedijatrijskoj klinici u Skoplju preminulo je dvogodišnje dete iz Žirovnice. Roditelji su zahtevali autopsiju, tako da se još ne zna tačan uzrok smrti. Formirana je komisija koja treba podrobno da istraži ovaj slučaj… »
Vesti dana »
Uživo Spektakl u Aziji: Japan dočekao 2026. godinu uz specijalne običaje FOTO/VIDEO
B92 pre 1 satjoš 31 povezana
Vučić o energetskoj situaciji i NIS-u pod američkim sankcijama
Naslovi.ai pre 45 minutajoš 32 povezane
Optužnica protiv šest nekadašnjih pripadnika VRS zbog ratnog zločina na području Ključa
N1 Info pre 3 satajoš 22 povezane
Radno vreme i dežurstva tokom novogodišnjih i božićnih praznika u Srbiji 2026
Naslovi.ai pre 25 minutajoš 18 povezanih
Prvi dan 2026. u Novom Sadu vedar, a onda kreće "ludo" vreme: Prvo 12 stepeni i kiša, a onda sneg
Radio 021 pre 3 satajoš 24 povezane




