Povezane vesti

URNEBESNO - Božinova prevarilo Đukino "meko d**e"!

URNEBESNO - Božinova prevarilo Đukino "meko d**e"!

Sportske.net 07.11.2016
Bugarski internacionalac Valeri Božinov našalio se sa Urošem Đurđevićem i "okrivio ga" za zabunu nastalu nakon trećeg kola Partizana u duelu sa Novim Pazarom. Utakmicu 15. kola domaćeg šampionata između Partizana i Novog Pazara obeležila je i… »
Božinov se našalio: Đuka, tvoj je gol, imaš mnogo meko d..., mislio sam da sam udario loptu

Božinov se našalio: Đuka, tvoj je gol, imaš mnogo meko d..., mislio sam da sam udario loptu

Sportski žurnal 07.11.2016
Parni valjak nastavlja da melje. Crno-beli su juče sa 4:0 savladali Novi Pazar, a malu pometnju na stadionu napravio je Bugarin Valeri Božinov. U 54. minutu crno-beli su poveli sa 3:0 posle "duela" u vazduhu napadača iz Bugarske i Uroša Đurđevića… »
Razrešana dilema: Božinov Đurđeviću: Imaš meko du**, mislio sam da sam šutnuo loptu

Razrešana dilema: Božinov Đurđeviću: Imaš meko du**, mislio sam da sam šutnuo loptu

Sportal blic 07.11.2016
Fudbaleri Partizana su u poslednjem meču prvog dela sezone Superlige pobedili Novi Pazar sa 4:0. Ipak, meč je obeležila situacija kod trećeg pogotka crno-belih, kada u prvi mah nije bilo najjasnije da li je gol postigao Valeri Božinov ili Uroš… »
Zanimljivo je u humskoj: Kako Božinov komentariše zadnjicu Uroša Đurđevića (foto) (video)

Zanimljivo je u humskoj: Kako Božinov komentariše zadnjicu Uroša Đurđevića (foto) (video)

Hot sport 07.11.2016
Bugarski internacionalac koji nosi dres Partizana, Valeri Božinov, na susretu protiv Novog Pazara je u pokušaju da postigne gol, umesto lopte, šutnuo Uroša Đurđevića u zadnjicu. Lopta je zahvaljujući Đurđeviću završila u mreži, a Božinov je… »
Bugarin ponovo u akciji: Božinov slavio Đurđevićev gol!

Bugarin ponovo u akciji: Božinov slavio Đurđevićev gol!

Sportski žurnal 07.11.2016
Partizan je u 54. minutu poveo 3:0, Valeri Božinov je raširio ruke u znak radosti i potrčao ka istoku da proslavi gol. Sve je začinio klizajući kolenima u stilu legendarnog Dragana Mancea. Ništa čudno da strelac nije bio, ustvari, Uroš… »
Čiji je gol? Đurđević: Boža me šutnuo u leđa, pa umislio da je strelac!

Čiji je gol? Đurđević: Boža me šutnuo u leđa, pa umislio da je strelac!

Sportal blic 06.11.2016
Fudbaleri Partizana rutinski su savladali Novi Pazar (4:0) u poslednjem meču 15. kola Superlige, a Uroš Đurđević ponovo je namestio nišansku spravu i pogodio je mrežu gostiju u 54. minutu. Ipak, niko na stadionu nije znao ko je strelac tog gola… »

Vesti dana »