Povezane vesti

Luis suarez: Namerno sam dobio žuti karton!

Luis suarez: Namerno sam dobio žuti karton!

Hot sport 07.11.2016
Fudbaler Barselone Luis Suares priznao je da je namerno dobio žuti karton u prvenstvenoj utakmici protiv Sevilje, jer nije želeo da propusti utakmicu protiv Real Madrida, preneli su danas španski mediji. Barselona je sinoć pobedila Sevilju sa 2:1, a… »
Fudbaleri Partizana ubedljivo savladali Novi Pazar

Fudbaleri Partizana ubedljivo savladali Novi Pazar

Dnevnik 07.11.2016
Fudbaleri Partizana pobedom su otišli na dvonedeljnu pauzu. Crno-beli su prikazali najbolju igru ove sezone i do nogu potukli nemoćni Novi Pazar (4:0). - Ne mogu da budem nezadovoljan posle ovakvog trijumfa. Osim u prvih desetak minuta za sve ostalo smo… »
Partizanov mesi: Marko Janković za “Blic”: Izašao sam iz “vakuuma”

Partizanov mesi: Marko Janković za “Blic”: Izašao sam iz “vakuuma”

Sportal blic 07.11.2016
Marko Janković je u pobedi Partizana nad Novim Pazarom (4:0) bio prvi put starter u ligaškoj utakmici posle mesec dana, a ukazanu priliku definitivno je iskoristio! Načeo je mrežu gostiju posle centaršuta Alena Stevanovića, za prvi gol u crno-belom… »
Pune oči fudbala i vic koji nedostaje Partizanu! Marko Janković: Želim da budem miljenik Grobara

Pune oči fudbala i vic koji nedostaje Partizanu! Marko Janković: Želim da budem miljenik Grobara

Mozzart sport 07.11.2016
„Siguran sam da bi mi učinak bio daleko bolji ukoliko bih igrao u kontinuitetu“, kaže ofanzivni vezista posle prvenca za crno-bele. Konačno. Pune oči fudbala. Jeste protivnik bio Novi Pazar, jeste došao u Beograd pritisnut kadrovskim problemima… »
Alen Stevanović za "Blic": Đurđević i Božinov su alavi

Alen Stevanović za "Blic": Đurđević i Božinov su alavi

Sportal blic 07.11.2016
“Parni valjak” melje protivnike u Superligi, a ništa bolje od ostalih ekipa u domaćem šampionatu nisu prošli ni prvotimci Novog Pazara. U poslednjem meču 15. kola ispraćeni su iz Humske sa četiri gola u mreži (4:0), čime su fudbaleri… »
Suarez priznao da je namerno dobio žuti karton

Suarez priznao da je namerno dobio žuti karton

Sportske.net 07.11.2016
Fudbaler Barselone Luis Suarez priznao je da je namerno dobio žuti karton u prvenstvenoj utakmici protiv Sevilje, jer nije želeo da propusti utakmicu protiv Real Madrida, preneli su danas španski mediji. Barselona je sinoć pobedila Sevilju sa 2:1, a… »
Suarezova logika: Da se ja „očistim“ pred Real...

Suarezova logika: Da se ja „očistim“ pred Real...

Mozzart sport 07.11.2016
Protiv Sevilje upisao je petu javnu opomenu pa će preskočiti Malagu. Barselona je na gostovanju Sevilji slavila sa 2:1, a pobedonosni gol postigao je Luis Suarez. Kontroverzni Urugvajac nas je navikao na čudne i radikalne poteze, a upravo jedan takav… »
Suarez rešio, Nejmar upao u problem pred ''El klasiko''

Suarez rešio, Nejmar upao u problem pred ''El klasiko''

Sportske.net 07.11.2016
Urugvajac je sada miran, a Brazilac mora da bude oprezan. Luis Suarez ne produženom odmoru posle reprezentativne pauze, Nejmar mora da pazi. Nakon što je Suarez sinoć namerno dobio peti žuti karton, kako bi pauzirao u sledećem kolu, a onda bez… »
Barsina Igra prestola: Srušena Sevilja, Mesi u klubu 500!

Barsina Igra prestola: Srušena Sevilja, Mesi u klubu 500!

Sportal blic 06.11.2016
U poslednjem meču 11. kola Primere fudbaleri Barselone su posle preokreta savladali Sevilju na gostujućem terenu 2:1. Foto: Reuters Mesi i Saurez Utakmicu na “Sančez Piskuanu” pratili su glumci iz svetski poznate serije “Igra prestola”, ali ni… »

Vesti dana »