Povezane vesti

Dženkins: Znate uostalom kakvu prošlu sezonu sam imao u Milanu...

Dženkins: Znate uostalom kakvu prošlu sezonu sam imao u Milanu...

Sportski žurnal 08.11.2016
Nije bilo preterano emotivno posle prvog večitog derbija u sezoni 2016/2017, niti su u Crvenoj zvezdi mts previše slavili, niti su u Partizanu NIS mnogo tugovali. Prvo, crveno-beli putuju u Kazanj, u četvrtak igraju protiv UNIKS-a u Evroligi, a… »
Urnebesno: Radonjić na pitanje novinara: Kako? /video/

Urnebesno: Radonjić na pitanje novinara: Kako? /video/

Sportal blic 08.11.2016
Novi Radonjizam! Trener Crvene zvezde Dejan Radonjić je u večitom derbiju, u osmom kolu ABA lige, koji su njegovi košarkaši rešili u svoju korist (83:72) tokom celog meča plesao pored klupe. Ipak, šou iskusunog stručnjaka usledio je tek po… »
Simonović: Niko nije mislio da ćemo razbiti Partizan, znali smo da će biti teško

Simonović: Niko nije mislio da ćemo razbiti Partizan, znali smo da će biti teško

Sportski žurnal 08.11.2016
Košarkaši Crvene zvezde Marko Simonović i Luka Mitrović izjavili su da pobeda nad Partizanom od velikog značaja i da će ona biti veliki podstrek u teškom ritmu utakmica u kojem se nalaze. Prvak Srbije i Jadrana dobio je prvi večiti derbi ove… »
Veličković: Ne slušam uvrede, uživam u derbiju, ne bih ga propustio ni za šta

Veličković: Ne slušam uvrede, uživam u derbiju, ne bih ga propustio ni za šta

Sportski žurnal 08.11.2016
Kapiten Partizana Novica Veličković rekao je da je morao da igra derbi iako je imao problema sa povredom. - Mislim da smo izgubili utakmicu u par minuta. Meni je bar tako izgledalo. Imali smo prednost, ali smo im dozvolili da naprave veliku seriju. Oni… »
Zvezda pobedila Partizan u prvom derbiju sezone

Zvezda pobedila Partizan u prvom derbiju sezone

Press 08.11.2016
Košarkašima Crvene zvezde pripao je prvi večiti derbi ove sezone, a ukupno 252, pošto su sinoć savladali Partizan sa 83:72 (20:23, 28:16, 22:14, 13:19), u 8. kolu ABA lige. foto: tanjug.rs Košarkašima Crvene zvezde pripao je prvi večiti derbi ove… »
Veličković: Parket je ponekad kao da igramo hokej…

Veličković: Parket je ponekad kao da igramo hokej…

Mozzart sport 08.11.2016
“Volim kada je krcata hala, to iz mene vuče mnogo energije, ne reagujem na uvrede", kaže Partizanov kapiten. Borio se, dao maksimum Novica Veličković, ali Partizan nije uspeo da se izbori sa Crvenom zvezdom u prvom derbiju ove sezone. Kapiten… »
Dženkins: Važno mi je da igram, jer sam imao lošu prošlu sezonu

Dženkins: Važno mi je da igram, jer sam imao lošu prošlu sezonu

Večernje novosti 08.11.2016
Znali smo da je Partizan doba tim. Bilo je uspona i padova, ali je bilo važno da odgovorimo jer nismo dobro igrali protiv Baskonije, kaže Čarls Dženkins. Košarkaš Crvene zvezde Marko Simonović rekao je da je njegov tim odigrao dobro protiv… »
"Poštujemo Partizan, zato smo morali jako"

"Poštujemo Partizan, zato smo morali jako"

Mondo 08.11.2016
Marko Simonović rekao da je očekivao težak derbi i da je on baš i bio takav. "Poštujemo maksimalno igrače Partizana i zato smo i ušli tako jako u meč, jer znali smo da neće biti lako". Foto: MN Press Crvena zvezda slavila je protiv Partizana… »
Zvezda dobila Partizan u derbiju- 83:72

Zvezda dobila Partizan u derbiju- 83:72

Danas 08.11.2016
Košarkaši Crvene zvezde pobedili su Partizan sa 83:72 (20: 23, 28 :16, 22:14, 13: 19), u prvom ovosezonskom "večitom derbiju", lakše nego što su verovatno očekivali, a manje ubedljivo nego što je tok utakmice nagoveštavao. Zvezda je ostala… »
Džikić otkrio još loših vesti, Novica ne igra protiv Solnoka!

Džikić otkrio još loših vesti, Novica ne igra protiv Solnoka!

Sportske.net 08.11.2016
Trener košarkaša Partizana Aleksandar Džikić rekao je da je večerašnji "večiti" derbi protiv Crvene zvezde pokazao na kom nivou je njegova ekipa u odnosu na "najjaču ekipu" u Jadranskoj ligi. Partizan je večeras u osmom kolu Jadranske lige… »
Radonjić: Važna pobeda iz više razloga

Radonjić: Važna pobeda iz više razloga

Večernje novosti 08.11.2016
Nije bitna samo zato što je derbi i što znači svakom navijaču, već i zbog činjenice da nam sledi jako težak ritam - kaže trener Zvezde i dodaje da traže rešenje za poziciju centra. Trener košarkaša Crvene zvezde Dejan Radonjić rekao je… »
Foto/video Zvezda slavila u derbiju: Dženkins srušio Partizan

Foto/video Zvezda slavila u derbiju: Dženkins srušio Partizan

Večernje novosti 08.11.2016
Sjajna partija Amerikanca sa srpskim pasošem u trijumfu crveno-belih u prvom ovosezonskom derbiju - 83:72. PRVI derbi u sezoni povukao je jasnu liniju razdvajanja između večitih rivala u ovom trenutku. Između Crvene zvezde u biznis klasi i Partizana u… »
Kraj: Crvena zvezda-Partizan 83:72

Kraj: Crvena zvezda-Partizan 83:72

Večernje novosti 07.11.2016
U dvorani “Aleksandar Nikolić” crveno-beli slavili sa 83:72 zahvaljujući odličnoj igri Dženkinsa i maestralnom trećom četvrtinom. Prvi ovosezonski derbi je pripao Crvenoj zvezdi. Izabranici Dejana Radonjića su u dvorani "Aleksandar Nikolić"… »
Iz minuta u minut: Zvezda - Partizan 83:72

Iz minuta u minut: Zvezda - Partizan 83:72

Sportal blic 07.11.2016
Košarkaši Crvene zvezde savladali su sa 83:72 Partizana u okviru 8. kola ABA lige, a zbivanja sa ovog duela mogli ste da pratite iz minuta u minut na Blicsport.rs. Foto: M. Metlaš / RAS Srbija KRAJ UTAKMICE, POBEDA ZVEZDE OD 83:72! 83:70 - Dva prodora… »
Prvi čin: Zvezda raznela Partizan, pa statirala u derbiju

Prvi čin: Zvezda raznela Partizan, pa statirala u derbiju

Sportal blic 07.11.2016
Košarkaši Crvene zvezde pobedili su Partizan sa 83:72, ostavši neporaženi i posle osmog kola ABA lige. U prvom ovosezonskom "večitom derbiju", po crno-bele je bio najkobniji Čarls Dženkins, strelac 19 poena, a domaćin je potpuno kontrolisao igru… »
Lazić: Neverovatan je osećaj zbog ovacija "delija"

Lazić: Neverovatan je osećaj zbog ovacija "delija"

Sportal blic 07.11.2016
Košarkaš Crvene zvezde Branko Lazić je bio više nego zadovoljan trijumfom nad Partizanom (83:72) u 8. kolu ABA lige. Foto: M. Metlaš / RAS Srbija "Jako je bitna ova pobeda posle našeg meča sa Baskonijom. Odigrali smo jako dobro, kontrolisali smo… »
Marinković: Zaslužen trijumf Zvezde, nismo odgovorili na njene snažne fizičke kontakte

Marinković: Zaslužen trijumf Zvezde, nismo odgovorili na njene snažne fizičke kontakte

Sportal blic 07.11.2016
Partizanov košarkaš Vanja Marinković čestitao je "večitom rivalu" na pobedi (83:72) u 8. kolu ABA lige. Foto: M. Metlaš / RAS Srbija "Zvezda nas je dobila zasluženo. Imali smo prednost u prvoj četvrtini koji smo morali da dignemo na šest, sedam… »

Vesti dana »