Povezane vesti

Kolman zahvalan Srbiji što ga je ponizila

Kolman zahvalan Srbiji što ga je ponizila

Politika 08.11.2016
Selektor Velsa uoči susreta s našom reprezentacijom ističe da je poraz u Novom Sadu, 6:1, bio poniženje ali i pozitivan šok za njegov tim koji je letos stigao do polufinala „Evra 2016”. Posle poraza od Srbije u Novom Sadu, 6:1, septembra 2012… »
"Oni imaju Bejla, a mi..."

"Oni imaju Bejla, a mi..."

Mondo 08.11.2016
Filip Kostić uoči utakmice sa Velsom podseća na sjajnu formu saigrača sa suprotnog krila. Foto: MN Press U dobrom raspoloženju, nošeni optimizmom posle dve pobede u prethodnim mečevima, reprezentativci Srbije u fudbalu okupili su se pred utakmicu… »
Dobra vest: Na pripreme „orlova“ stigao i poslednji Muslinov džoker

Dobra vest: Na pripreme „orlova“ stigao i poslednji Muslinov džoker

Sportal blic 08.11.2016
Selektor Srbije Slavoljub Muslin od utorka ima na raspolaganju sve igrače na koje će računati za predstojeću kvalifikacionu utakmicu za Svetsko prvenstvo protiv Velsa, kao i za prijateljski duel sa Ukrajinom. Foto: M. Metlaš / RAS Srbija Slavoljub… »
''Orlovi'' kompletni!

''Orlovi'' kompletni!

Sportske.net 08.11.2016
Igrač koji je dobio naknadni poziv, priključio se danas treninzima selekcije Srbije. Nemanja Pejčinović danas se priključio timu Slavoljuba Muslina i u reprezentaciji će zameniti povređenog Jagoša Vukovića. Podsetimo, najpre je sa spiska otpao… »
Muslinova dilema - koga na Bejla? (anketa)

Muslinova dilema - koga na Bejla? (anketa)

Mondo 08.11.2016
Aleksandar Kolarov je suspendovan, dakle: Filip Mladenović, Ivan Obradović ili Duško Tošić? Foto: David Davies/PA via AP Važna utakmica je pred fudbalskom reprezentacijom Srbije, jer bi pobedom u Velsu "orlovi" napravili ogroman korak ka Rusiji i… »
Nastavlja se osipanje: Vels sa trećeligašima dočekuje Srbiju

Nastavlja se osipanje: Vels sa trećeligašima dočekuje Srbiju

Hot sport 08.11.2016
Selektor Velsa Kris Kolman, nakon otkazivanja Bena Dejvisa iz Totenhema, ostao je bez još jednog stamenog člana zadnje linije. Ovog puta, u pitanju je štoper Džejms Kolins, 33-godišnji fudbaler Vest Hema. Umesto njega, hitno je pozvan Džo Volš… »
Vels dodatno oslabljen pred utakmicu protiv Srbije

Vels dodatno oslabljen pred utakmicu protiv Srbije

Večernje novosti 08.11.2016
Fudbalski reprezentativac Velsa Džejms Kolins povredio je list i neće moći da igra protiv Srbije u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo. Fudbalski reprezentativac Velsa Džejms Kolins povredio je list i neće moći da igra protiv Srbije u… »
Novi otkaz Velšanima pred meč sa Srbijom

Novi otkaz Velšanima pred meč sa Srbijom

Mondo 08.11.2016
Ima problema Slavoljub Muslin, ali ima i njegov kolega na klupi Velsa Kris Kolman pred sastavljanje tima za meč kvalifikacija u Kardifu u subotu. Foto: AP/Frank Augstein Selektor Velsa Kris Kolman je pred okupljanje reprezentacije za meč sa Srbijom u… »
Kolmen ima opasnu glavobolju - iz tima mu ispao još jedan defanzivac

Kolmen ima opasnu glavobolju - iz tima mu ispao još jedan defanzivac

Mozzart sport 08.11.2016
Džejms Kolins verovatno bi bio u timu umesto povređenog Bena Dejvisa, no međutim... Zadnja linija Velsa biće poprilično oslabljena za duel sa Srbijom! Posle neprijatne vesti koje je dobio juče, da Ben Dejvis neće moći da igra protiv Orlova… »
Selektor Velsa: Zbog Srbije smo Bejl i ja sedeli u svlačionici u mraku, bila me je sramota!

Selektor Velsa: Zbog Srbije smo Bejl i ja sedeli u svlačionici u mraku, bila me je sramota!

Hot sport 08.11.2016
Selektor Velsa Kris Kolman govorio je o predstojećoj utakmici kvalfikacija za Svetsko prvenstvo protiv Srbije u Kardifu koja je na programu u subotu od 20.45 na stadionu Milenijum. Selektor ‘cvenih zmajeva’ se prisetio bolnog poraza iz Novog Sada od… »
Selektor Velsa: Posle poraza od Srbije sedeo sam u mraku svlačionice i nisam želeo nikoga da vidim

Selektor Velsa: Posle poraza od Srbije sedeo sam u mraku svlačionice i nisam želeo nikoga da vidim

Večernje novosti 08.11.2016
To je bio definitivno najgori trenutak koji sam osetio u karijeri. I dalje me proganja taj teški poraz pre četiri godine, kaže Kris Kolman pred novi duel sa Srbijom. Selektor fudbalske reprezentacije Velsa Kris Kolman, nekoliko dana pred duel sa… »
Novi problemi za Vels - Još jedan igrač preskače duel sa Srbijom!

Novi problemi za Vels - Još jedan igrač preskače duel sa Srbijom!

Sportske.net 08.11.2016
Selektor reprezentacije Srbije Slavoljub Muslin ima ozbiljnih kadrovskih problema pred duel sa Velsom, ali glavobolja nije zaobišla ni njegovog kolegu Krisa Kolmana. Fudbalske reprezentacije Velsa i Srbije sastaju se 12. novembra u Kardifu u okviru 4… »
Frustracije iz Novog Sada: Proganjaju me ti Srbi i svlačionica bez svetla

Frustracije iz Novog Sada: Proganjaju me ti Srbi i svlačionica bez svetla

Mozzart sport 08.11.2016
„Sramota, najgori trenutak u karijeri“, priseća se selektor Velsa Kris Kolman pred novi susret s Orlovima. Selektor fudbalske reprezentacije Velsa Kris Kolman izjavio je da ga još proganja ubedljiv poraz od Srbije u Novom Sadu pre četiri godine… »
Selektor Velsa: Još me proganja 1:6!

Selektor Velsa: Još me proganja 1:6!

Vesti online 08.11.2016
Kris Kolman nije krio da ga porazi od Srbije, naročito onaj u Novom Sadu, proganjaju i danas, ali... Iskreno i veoma poučno za nas. Velšani pamte poslednja dva meča sa Srbijom u kojima su poraženi ukupnim rezultatom 1:9 i to će im u subotu u 20.45… »
Muslin pozvao Pejčinovića umesto Vukovića

Muslin pozvao Pejčinovića umesto Vukovića

Press 08.11.2016
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Slavoljub Muslin pozvao je naknadno defanzivca moskovske Lokomotive Nemanju Pejčinovića. foto: tanjug.rs Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Slavoljub Muslin pozvao je naknadno defanzivca moskovske… »

Vesti dana »