Povezane vesti
Muška moda u znaku Oskara Vajlda
Dnevnik 08.11.2016
Modnom revijom muških modela svečano je u ponedeljak uveče otvoren najveći modni događaj jugoistočne Evrope Serbia Fashion Week u alternativnom ambijentu „Firči Tink Tank” studija. „Želeo bih da ostanem večno mlad, a slika da stari”… »
Serbia Fashion Week: Počeo u znaku oskara vajlda! (foto)
Telegraf 08.11.2016
Sinoćna revija bila je inspirisana Oscar-om Wilde-om, ne toliko u modelima koji su šetali pistom, koliko kroz muziku, styling i maske koje su modeli nosili. Najveći modni događaj jugoistočne Evrope – Serbia Fashion Week, svečano je otvoren modnom… »
FOTO: "Serbia Fashion Week" počeo u znaku Oskara Vajlda
Moj Novi Sad 08.11.2016
Modni događaj "Serbia Fashion Week" svečano je otvoren revijom Srđana Švelja "Heroes with Oscar Wilde’s Heart", koja je održana sinoć u Firchie Think Tank Studiju. Sinoćna revija bila je inspirisana Oskarom Vajldom, ne toliko u modelima koji su… »
Vesti dana »

Šesnaesta žrtva pada nadstrešnice u Novom Sadu: Preminuo tinejdžer
BBC News pre 17 minutajoš 56 povezanih

Beograd: Studenti Poljoprivrednog fakulteta objavili da je u 13.00 završena blokada depoa GSP
Beta pre 1 satjoš 69 povezanih

Advokat Lakić: Tužilaštvo mora da utvrdi ko je naredio upotrebu zvučnog topa
Novi magazin pre 4 satijoš 9 povezanih