Povezane vesti

Milojević: Moramo da ostanemo pozitivni, pobeđivaćemo i mi u neizvesnim završnicama

Milojević: Moramo da ostanemo pozitivni, pobeđivaćemo i mi u neizvesnim završnicama

Sportal blic 09.11.2016
Košarkaši Mege izgubili su u utorak uveče od litvanskog Juventusa sa 77:79 u četvrtom kolu grupe D Lige šampiona. Bio je ovo treći poraz izabranika Dejana Milojevića, ali i pored toga što ekipa nije uspela da se raduje, mladi stručnjak je rekao… »
Milojević: Glave gore, pogađaćemo i mi u finišu

Milojević: Glave gore, pogađaćemo i mi u finišu

Mondo 09.11.2016
Trener Mega Leksa posle novog poraza u završnici meča poručuje da njegov tim mora da ostane pozitivan. Foto: MN Press Mega je desetkovana dočekala litvanski Juventus u Ligi šampiona, igrala hrabro, ali po ko zna koji put ove sezone, izgubila meč u… »
Mega u neizvesnoj završnici poražena od Juventusa

Mega u neizvesnoj završnici poražena od Juventusa

Večernje novosti 08.11.2016
Litvanski Juventus je slavio u Sremskoj Mitrovici (79;77). Milojević igrao bez Zagorca i Tejića. Doživela je ekipa Mega Leksa treći poraz u četvrtoj utakmici u FIBA Ligi šampiona. Kasno su izabranici Dejana Milojevića „upalili motore“, pa je… »
Ipak je to Juventus: Mega nezrela za "staru damu", treći poraz u Ligi šampiona

Ipak je to Juventus: Mega nezrela za "staru damu", treći poraz u Ligi šampiona

Sportal blic 08.11.2016
Košarka nije fudbal, ali je Juventus ipak bio prejak za Mega Leks. Litvanski tim slavio je u Sremskoj Mitrovici u četvrtom kolu FIBA Lige šampiona rezultatom 79:77 (20:17, 18:16, 23:16, 18:28). Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija Alfa Kaba Trener Mege… »

Vesti dana »