Povezane vesti
Lordan Zafranović: Ni Hrvatska ni Srbija ne žele moj „Testament“
Blic 09.11.2016
Optimista sam i danas, uprkos svemu, jer sam stvaralac, kaže za "Blic" poznati jugoslovenski i hrvatski reditelj i scenarista Lordan Zafranović (72), koji već godinama živi i radi u Pragu. Njegovi filmovi „Okupacija u 26 slika”, „Pad Italije”… »
Film Zafranovića ne žele ni Hrvatska ni Srbija
Danas 08.11.2016
Ni Hrvatska ni Srbija ne žele moj „Testament“, rekao je poznati jugoslovenski i hrvatski reditelj i scenarista sedamdesetdvogodišnji Lordan Zafranović, koji već godinama živi i radi u Pragu. NJegovi filmovi „Okupacija u 26 slika”, „Pad… »
Vesti dana »

Policija bila na visini zadatka Demonstranti se razišli, skup prošao sa izolovanim incidentima, saobraćaj normalizovan (foto)
Kurir pre 24 satajoš 99 povezanih

Završen protest studenata u Beogradu: Deo demonstranata do kasno u noć ostao ispred Skupštine Srbije (foto, video)
Blic pre 24 satajoš 141 povezana

Francuski mediji: Istorijski skup u Beogradu, više od 100.000 ljudi u borbi protiv korupcije
Beta pre 24 satajoš 37 povezanih

Nišlije organizovale demonstracije podrške studentskom protestu u Beogradu
N1 Info pre 3 satajoš 63 povezane

MUP: Više incidenata u Beogradu, građani odmah da prestanu da napadaju policiju
Beta pre 3 satajoš 26 povezanih