Povezane vesti

Zoran Gajić najzanimljiviji kandidat

Zoran Gajić najzanimljiviji kandidat

Dnevnik 10.11.2016
Nominacijom Vladimira Grbića, od strane Međuokružnog saveza Zaječara, za predsednik Odbojkaškog saveza Srbije počela je konkretnija priča vezana za. predstojeću vanrednu Skupštinu (27. novembar) koja će glasati za novog šefa naše igre preko… »
Gajić posle dužeg razmišljanja odlučio da se kandiduje za predsednika oss: Klubovi su stub reprezentacije

Gajić posle dužeg razmišljanja odlučio da se kandiduje za predsednika oss: Klubovi su stub reprezentacije

Večernje novosti 10.11.2016
Motivisali su me ljudi koji veruju u mene. Mislim da je posao trenera i prvog čoveka Saveza isti, samo što je vizura drugačija - kaže Zoran. DA ne veruje u sebe ne bi ni prihvatio kandidaturu. Zoran Gajić se nikad nije plašio izazova i spreman je da… »
Još jedan glas: Udruženje trenera stalo uz Zorana Gajića

Još jedan glas: Udruženje trenera stalo uz Zorana Gajića

Hot sport 10.11.2016
Udruženje odbojkaških trenera Srbije poslalo je danas predlog Odbojkaškom savezu Srbije (OŠ) da Zoran Gajić bude kandidat za predsednika OŠ. Kako se navodi u saopštenju Odbojkaškog saveza Srbije, pismo je potpisao predsednik Udruženja Bogdan… »
Udruženje trenera uz Gajića na izborima za predsednika

Udruženje trenera uz Gajića na izborima za predsednika

Dnevnik 10.11.2016
Udruženje odbojkaških trenera Srbije poslalo je danas predlog Odbojkaškom savezu Srbije (OSS) da Zoran Gajić bude kandidat za predsednika OSS. Kako se navodi u saopštenju OSS, pismo je potpisao predsednik Udruženja Bogdan Sretenović. Ovo je drugi… »
Gajić: Razgovor sa Boričićem shvatio sam i kao neku vrstu podrške

Gajić: Razgovor sa Boričićem shvatio sam i kao neku vrstu podrške

Sportski žurnal 10.11.2016
Zoran Gajić, trofejni srpski stručnjak, i zvanično kandidat za predsednika Odbojkaškog saveza Srbije. Nešto posle 16 časova, iz kancelarije OSS stigla je vest da je Okružni odbojkaški savez Valjeva poslao predlog da Zoran Gajić, proslavljeni… »
Zoran Gajić drugi kandidat za predsednika OŠ

Zoran Gajić drugi kandidat za predsednika OŠ

Press 10.11.2016
Okružni odbojkaški savez Valjeva poslao je Odbojkaškom savezu Srbije (OŠ) predlog da proslavljeni odbojkaški trener Zoran Gajić bude kandidat za predsednika OŠ. foto: tanjug.rs Okružni odbojkaški savez Valjeva poslao je Odbojkaškom savezu Srbije… »
Gajić prihvatio kandidaturu za predsednika Odbojkaškog saveza Srbije: Podržao me i Boričić

Gajić prihvatio kandidaturu za predsednika Odbojkaškog saveza Srbije: Podržao me i Boričić

Večernje novosti 09.11.2016
Posebno mi je čast što me je dva puta lično zvao predsednik CEV, u povodu predstojećih izbora, što sam shvatio kao podršku i njegovu brigu za srpsku odbojku – rekao je legendarni trener. ZORAN Gajić je i zvanično kandidat za predsednika… »

Vesti dana »