Povezane vesti

Srpski biznismen: Melanija me molila da je probijem!

Srpski biznismen: Melanija me molila da je probijem!

Vesti online 11.11.2016
Srpski biznismen koji je 60 godina živeo u Americi i bivši predsednik Crvene zvezde Dobrivoje Tanasijević, poznatiji kao Den Tana, otvoreno i bez dlake na jeziku sumira utiske posle pobede republikanskog kandidata Donalda Trampa na predsedničkim… »
Voli sarme i jede iz šerpe: Ispovest Srpkinje, baka Milke koja čuvala Trampovu decu

Voli sarme i jede iz šerpe: Ispovest Srpkinje, baka Milke koja čuvala Trampovu decu

Pravda 11.11.2016
Milka Milisavljević (85) krajem sedamdesetih i tokom osamdesetih godina čuvala Trampove naslednike i sada otkriva kakav je on privatno! Baka Milka, je Srpkinja koja je krajem sedamdesetih i tokom osamdesetih godina čuvala dvojicu sinova novog… »
Da li je i vaša komšinica Mica upoznala Trampa ili Melaniju?

Da li je i vaša komšinica Mica upoznala Trampa ili Melaniju?

Vesti online 11.11.2016
Je l' znate, bre, vi ljudi, koliko mi Srbi poznajemo izabranog predsednika SAD-a i ženu mu? A? Ne znate? Pa mi smo njihovi najbolji drugari. Evo, Bogoljub Karić upoznao Donalda još pre i-ha-haj! Samo što mu se i ćerka ne udade za Trampa... Dobrivoje… »
Voli sarme i jede pravo iz šerpe: Ispovest bake Milke koja je osam godina čuvala trampovu decu

Voli sarme i jede pravo iz šerpe: Ispovest bake Milke koja je osam godina čuvala trampovu decu

Srbija danas 11.11.2016
Milka Milisavljević (85) krajem sedamdesetih i tokom osamdesetih godina čuvala Trampove naslednike i sada otkriva kakav je on privatno! Baka Milka, je Srpkinja koja je krajem sedamdesetih i tokom osamdesetih godina čuvala dvojicu sinova novog… »
Baka Milka: Tramp zbog mene voli Srbiju!

Baka Milka: Tramp zbog mene voli Srbiju!

Mondo 11.11.2016
Beograđanka Milka Milisavljević tvrdi da je krajem sedamdesetih i osamdesetih godina čuvala dvojicu sinova novog predsednika SAD Donalda Trampa, piše danas beogradska štampa. Foto: AP Photo/ Evan Vuchi Donald Tramp je mnogo dobar i vredan, nije… »
Danas svakom čitaocu KURIRA poklon poster: Trampe, Srbine!

Danas svakom čitaocu KURIRA poklon poster: Trampe, Srbine!

Kurir 11.11.2016
Danas uz Kurir ekskluzivno poklon POSTER DONALDA TRAMPA! Kurir je pripremio iznenađenje za svoje čitaoce. Uz svaki primerak vaših omiljenih novina dobijate poster novoizabranog predsednika SAD. U štampanom izdanju KURIRA pročitajte: EKSKLUZIVNO Baka… »

Vesti dana »