Povezane vesti
Kinezi daju platu od 600 evra u njihovoj firmi u Srbiji. A posao svako može da radi! (FOTO)
Telegraf 11.11.2016
U prvoj fazi biče zaposleno 770 radnika, od kojih su već neki završili, a neki se trenutno nalaze na obuci u Kini. Gradonačelnik Beograda Siniša Mali i predsednik Opštine Obrenovac Miroslav Čučković obišli su radove na izgradnji fabrike Mei Ta u… »
Mali: Nova ulaganja kineskih investitora
Večernje novosti 11.11.2016
Gradonačelnik Beograda Siniša Mali obišao je danas radove na izgradnji fabrike Mei Ta u Bariču, i tom prilikom najavio nova ulaganja kineskih investitora u budući pogon za proizvodnju auto delova. BEOGRAD - Gradonačelnik Beograda Siniša Mali… »
Kinezi kupuju još 17 hektara u Bariču za gradnju nove fabrike
Blic 11.11.2016
Kinesko-francuska kompanija Mei Ta, koja pravi fabriku u Bariču za proizvodnju delova za automobile i motore kupiće još jednu parcelu od 17 hektara kako bi u drugoj fazi tog projekta mogla da napravi drugu fabriku, izjavio je danas gradonačelnik… »
Vesti dana »

U 32 grada u Srbiji protest "Vostani Serbije": Mostovi u Beogradu blokirani od 18 časova
Sputnik pre 6 minutajoš 16 povezanih

Rušenje, rekonstrukcija ili delimično korišćenje: Ministarka građevinarstva o sudbini zgrade novosadske Železničke stanice
Insajder pre 3 satajoš 21 povezana

Poverenica: I dalje najviše diskriminacije na osnovu godina i zdravlja
Beta pre 41 minutajoš 16 povezanih

Najvažnija stvar koja je mogla da im se desi! Feđa Dudić u Sarajevu potpisao ugovor!
Kurir pre 6 minutajoš 19 povezanih