Povezane vesti
Odžaci: Ubistvo u kafanskoj tuči
RTV 11.11.2016
ODŽACI - U Odžacima je sinoć posle kafanske tuče ubijen N.G. Sve je počelo bezazlenom kafanskom svađom posle ponoći oko cigarete koju je M.P. ( 1967.) lice sa debelim policijskim dosijeom, tražio od od N.G. iz Odžaka. Očevidci kažu da je svađa… »
Sprečavao kafansku tuču pa ubijen nožem
Dnevnik 11.11.2016
Posle kafanskog obračuna nedaleko od centra Odžaka ubijen je Lj. S. (47) iz te bačke varoši. Njega je, s nekoliko ubuda nožem ubio osumnjičeni M. P. (49). Po dosadašnjim saznanjima, nesrećni čovek je pokušavao da spreči kafanski obračun pa se isprečio… »
Obračun u Odžacima: Pokušao da spreči kafansku tuču, pa izboden na smrt
Blic 11.11.2016
Miroslav Petrović (49) ubio je sa nekoliko uboda nožem Ljubišu Stojanovića (47) posle kafanske tuče nedaleko od centra Odžaka. Nesrećni čovek se, prema donosadašnjim saznanjima, isprečio između Petrovića i Nebojše Grozdanovića, da se ne bi potukli, i… »
Ubistvo u ODžACIMA: Pokušao da spreči sukob u kafani, pa izboden na smrt
Večernje novosti 11.11.2016
Miroslav Petrović uhapšen zbog ubistva Ljubiše Stojanovića u Odžacima. Ubica mu prerezao vrat. Nesrećni čovek preminuo na putu do bolnice. LjUBIŠA Stojanović (47) ubijen je sinoć oko ponoći u kafani u centru Odžaka, dok je razdvajao dvojicu gostiju… »
Vesti dana »

RHMZ: Crveni meteo alarm danas na snazi na istoku i jugoistoku Srbije, Pomoravlju, Kosovu i Metohiji
Insajder pre 19 minutajoš 17 povezanih

Bosanac ozbiljno namučio alkaraza! Španac posle velike borbe srušio Džumhura, sledi okršaj sa Srbinom!
Kurir pre 53 minutajoš 21 povezana

Turska: Zemljotres jačine 6,1 stepen, stradao jedan muškarac, 29 ljudi povređeno
RTV pre 1 satjoš 8 povezanih

Studenti objavili kalendar protesta za ovu nedelju - u Beogradu, Novom Sadu i Nišu
N1 Info pre 33 minutajoš 1 povezana