Povezane vesti

Jovanović malo ljut: Očekivao sam više publike, ipak smo svetski prvaci…

Jovanović malo ljut: Očekivao sam više publike, ipak smo svetski prvaci…

Hot sport 11.11.2016
Vukašin Jovanović iskreno je prokomentarisao broj prisutnih navijača na prvom meču baraža za plasman na šampionat Evrope za mlade reprezentacije. Bivši štoper Crvene zvezde nije krio razočaranje: – Očekivao sam više publike, ipak smo svetski… »
Partizan poražen u Mađarskoj, igrao i Mutombo

Partizan poražen u Mađarskoj, igrao i Mutombo

Mondo 11.11.2016
Fudbaleri Partizana odigrali su prijateljski meč sa Videotonom, a mađarska ekipa je pobedila 1:0 (1:0). Foto: MN Press Marko Nikolić i njegovi igrači iskoristili su reprezentativnu pauzu da posete severne susede i odigraju prijateljsku utakmicu sa… »
„Orlići“ na sever putuju s lepom prednošću

„Orlići“ na sever putuju s lepom prednošću

Dnevnik 11.11.2016
U prvoj utakmici baraža za plasman na Evropsko prvenstvo u Poljskoj mladi reprezentativci Srbije pobedili su Norvešku i na revanš u utorak nose dobar rezultat. Srbija – Norveška 2:0 (1:0) BEOGRAD: stadion Partizana, gledalaca: 10.000, sudija: Oliver… »
Ovo je grad od 2.500.000 ljudi, a mi smo svetski i evropski prvaci - valjda smo zaslužili više

Ovo je grad od 2.500.000 ljudi, a mi smo svetski i evropski prvaci - valjda smo zaslužili više

Mozzart sport 11.11.2016
Vukašin Jovanović ne krije razočarenje posetom na stadionu Partizana... Spekulisalo se poslednjih dana dosta o tome koliko će se ljudi okupiti na stadionu Partizana kako bi podržalo mladu reprezentaciju Srbije u prvoj baraž utakmici protiv… »
Mađari su bili bolji: Partizan poražen od Videotona (video)

Mađari su bili bolji: Partizan poražen od Videotona (video)

Hot sport 11.11.2016
Fudbaleri Partizana iskorisitli su pauzu u šampionatu Srbije zbog reprezentativnih mečeva kako bi odmerili snage sa mađarskim Videotonom u Mađarskoj. Susret su dobili domaći rezultatom 1:0, golom Fečešina u 40. minutu. Videoton, drugoplasirani tim… »
Sivić: Nikada kvalitet Živkovića nije bio sporan

Sivić: Nikada kvalitet Živkovića nije bio sporan

Sportski žurnal 11.11.2016
Selektor mlade fudbalske reprezentacije Srbije Tomislav Sivić izjavio je da je veoma zadovoljan pobedom i sačuvanom mrežom protiv Norveške (2:0) u prvom duelu baraža za prvenstvo Evrope, ali i pozvao na oprez pred revanš u Dramenu. –Napravili smo… »
Kapiten i selektor upozoravaju: Nije gotovo!

Kapiten i selektor upozoravaju: Nije gotovo!

Mondo 11.11.2016
Borio se kao lav sa odbrambenim fudbalerima Norveške Uroš Đurđević i zabeležio novi gol u dresu mlade reprezentacije. Srbija je do kraja postigla još jedan pogodak, ali on upozorava da im još 90 minuta. Foto: FoNet/Aleksandar Barda Nije briljirala… »
"Svetski smo prvaci, očekivao sam više publike"

"Svetski smo prvaci, očekivao sam više publike"

Mondo 11.11.2016
Vukašin Jovanović ne želi da se opterećuje mnogo time što utakmica protiv Norveške nije bila naročito "lepa za oko" i u prvi plan ističe da je važan rezultat. Očekivao je više publike u Humskoj. Mlada reprezentacija Srbije je u kvalifikacijama… »
Jovanović: Očekivao sam veću podršku, ovo je grad od dva i po miliona stanovnika, a mi svetski šampioni...

Jovanović: Očekivao sam veću podršku, ovo je grad od dva i po miliona stanovnika, a mi svetski šampioni...

Sportski žurnal 11.11.2016
Kapiten mlade reprezentacije Srbije Uroš Đurđević rekao je da je ekipa ostvarila dobar rezultat protiv Norveške (2:0) u prvom meču baraža za Evropsko prvenstvo, ali upozorio da još ništa nije gotovo. Srpski fudbaleri slavili su u Beogradu… »
Kapitalna prednost pred revanš u Dramenu

Kapitalna prednost pred revanš u Dramenu

Politika 11.11.2016
U prvoj utakmici baraža naša mlada reprezentacija golovima Đurđevića u 6. i autogolom Haralsajda u 66. minutu napravila veliki korak ka završnici šampionata Evrope u Poljskoj, u sredu revanš, u Beogradu: Srbija - Norveška 2:0 (1:0). Sve je bilo… »
Srbija stekla kapital: Dva gola viška pred revanš protiv Norveške (video)

Srbija stekla kapital: Dva gola viška pred revanš protiv Norveške (video)

Hot sport 11.11.2016
Mlada fudbalska reprezentacija zabeležila je trijumf nad Norveškom rezultatom 2:0 na stadionu Partizana. Strelci su bili Uroš Đurđević u 6. i Andrija Živković u 69. minutu. Srbija je sjajno otvorila meč, povela golom Đurđevića već u šestom… »
Dan je dobro počeo: Omladinci za gol bolji od Malte (foto) (video)

Dan je dobro počeo: Omladinci za gol bolji od Malte (foto) (video)

Hot sport 11.11.2016
Omladinska reprezentacija Srbije u fudbalu savladala je Maltu rezultatom 1:0 golom Zlatanovića u 22. minutu u drugoj utakmici prvog kvalifikacionog kruga za Evropsko prvenstvo za omladince u Gruziji odigranoj na terenu u Staroj Pazovi. Srbija je do… »
Bolno: Komičan autogol Norvežana nakon slaloma Živkovića i lepog centaršuta (video)

Bolno: Komičan autogol Norvežana nakon slaloma Živkovića i lepog centaršuta (video)

Hot sport 11.11.2016
Fudbaleri Srbije poveli su sa 2:0 protiv Norveške u baraž susretu za plasman na Evropsko prvenstvo, a pogodak možemo okarakterisati kao - smešan. Andrija Živković je u 69. minutu prošao po desnom krilu, uputio centaršut, a defanzivac Norveške… »
Omladinci obezbedili elitnu rundu

Omladinci obezbedili elitnu rundu

Mozzart sport 11.11.2016
Protiv Malte bio dovoljan minimalac. Posle ne baš lako ostvarene pobede u premijernom meču protiv Moldavije 2:0 (0:0), omladinska selekcija Srbije pobedila je u drugom meču prvog kruga kvalifikacija za EP u Gruziji vršnjake sa Malte 1:0 (1:0) i tako… »
EP - Omladinci u elitnoj rundi kvalifikacija, sa Švedskom za prvo mesto

EP - Omladinci u elitnoj rundi kvalifikacija, sa Švedskom za prvo mesto

Sportske.net 11.11.2016
Omladinska reprezentacija Srbije obezbedila je plasman u elitnu rundu kvalifikacija za Evropsko prvenstvo pošto je u petak upisala drugu pobedu u preliminarnoj rundi takmičenja. Reprezentacija Srbije sačinjena od igrača mlađih od 19 godina osigurala… »
Omladinci se mučili sa Maltom, ali obezbedili prolaz dalje

Omladinci se mučili sa Maltom, ali obezbedili prolaz dalje

Vesti online 11.11.2016
Omladinska fudbalska reprezentacija Srbije savladala je odgovarajuću selekciju Malte sa 1:0 u 2. kolu prvog kvalifikacionog kruga za plasman na Evropsko prvenstvo i tako sa šest osvojenih bodova osigurala plasman u narednu rundu bez obzira na ishod… »
Omladinci Srbije: Malta za drugi krug

Omladinci Srbije: Malta za drugi krug

Večernje novosti 11.11.2016
Omladinska reprezentacija Srbije igra drugi meč u prvoj rundi kvalifikacija za EP. OMLADINSKA selekcija Srbije danas igra drugi meč u prvoj rundi kvalifikacija za EP protiv Malte. Ukoliko od 17.15 na terenu SC "Stara Pazova" opravda ulogu favorita… »

Vesti dana »