Povezane vesti
FOTO: Masovni protesti u SAD zbog predsednika Trampa
Radio 021 13.11.2016
Nekoliko hiljada demonstranata okupilo se sinoć po srednjoevropskom vremenu u centru Los Anđelesa, protestujući protiv novoizabranog predsednika SAD Donalda Trampa i njegove kampanje protiv ilegalnih useljenika i uvredljivih izjava na račun žena… »
Faraž posetio Tramp toranj
Blic 12.11.2016
Bivši lider britanske partije UKIP Najdžel Faraž danas je posetio sedište porodice novoizabranog predsednika SAD, Donalda Trampa, Tramp toranj. Brexit leader Nigel Farage spotted at Trump Tower https://t.co/B0YfQoxtGX pic.twitter.com/wI6oPzwsni—… »
Amerika na nogama: Hiljade ljudi na protestu protiv Trampa u Los Anđelesu
Blic 12.11.2016
Nekoliko hiljada demonstranata okupilo se večeras po srednjoevropskom vremenu u centru Los Anđelesa, protestujući protiv novoizabranog predsednika SAD Donalda Trampa i njegove kampanje protiv ilegalnih useljenika i uvredljivih izjava na račun žena… »
Policijski čas u Portlandu: Uhapšena četvorica osumnjičenih za pucnjavu na demonstrante
Blic 12.11.2016
Policija u Portlandu, u američkoj državi Oregon, uhapsila je četiri osobe u vezi sa pucnjavom u kojoj je protekle noći ranjena jedna osoba, tokom protesta protiv izbora Donalda Trampa za predsednika. Policija je saopštila da se veruje da su oni… »
Vesti dana »

Studenti i građani Niša odali poštu poginulima u Novom Sadu i protestovali ispred MUP-a zbog uhapšenog studenta
Insajder pre 7 satijoš 26 povezanih

Haos na Zvezdari: Građani zasipaju naprednjake jajima, oni se branili kišobranima VIDEO
Nova pre 7 satijoš 13 povezanih

„Ako padne Generalštab, nijedno kulturno dobro u Srbiji neće biti bezbedno“
Nova pre 5 satijoš 6 povezanih

Studenti FTN-a u Čačku: Napala nas grupa momaka, policija prekinula vezu
Vreme pre 7 satijoš 33 povezane