Povezane vesti

Devenport: Na predstavnicima Skupštine Srbije da me ponovo pozovu

Devenport: Na predstavnicima Skupštine Srbije da me ponovo pozovu

Slobodna Evropa 14.11.2016
Šef delegacije Evropske unije (EU) u Beogradu Majkl Devenport izjavio je danas da je na predstavnicima Skupštine Srbije da li će ga ponovo pozvati da predstavi izveštaj Evropske komisije o napretku Srbije u procesu pridruživanja EU. Govoreći o… »
Davenport: Spreman sam da ponovo dođem u Parlament

Davenport: Spreman sam da ponovo dođem u Parlament

Politika 14.11.2016
Šef delegacije Evropske unije u Srbiji Majkl Devenport ponovio je danas da je spreman da dođe u Parlament i predstavi izveštaj Evropske komisije o napretku Srbije u 2016. ukoliko se za to obezbede neophodni uslovi. Davenport:Nije na meni da se mešam u… »
Davenport: Spreman sam da ponovo dođem u parlament

Davenport: Spreman sam da ponovo dođem u parlament

RTS 14.11.2016
Šef delegacije Evropske unije u Srbiji Majkl Davenport ponovio je da je spreman da dođe u Skupštinu Srbije i predstavi izveštaj Evropske komisije o napretku Srbije u 2016. ukoliko se za to obezbede neophodni uslovi. "Mislim da je naš stav poznat… »
Dogovoreno - Kosovo dobija pozivni broj

Dogovoreno - Kosovo dobija pozivni broj

Danas 14.11.2016
Beograd i Priština postigli su sporazum o telekomunikacijama, saopšteno je u Briselu. Taj dogovor uključuje nesmetan rad Telekoma Srbije na Kosovu i Metohiji. Na osnovu tog dogovora imovina "Telekoma" prenosi se na "MTS d.o.o", ćerku firmu "Telekoma"… »
Davenport: Može izveštaj i na engleskom

Davenport: Može izveštaj i na engleskom

SEEbiz 14.11.2016
BEOGRAD - Šef delegacije Evropske unije (EU) u Beogradu Michael Davenport izjavio je danas da je na predstavnicima Skupštine Srbije da li će ga ponovo pozvati da predstavi izveštaj Evropske komisije o napretku Srbije u procesu pridruživanja EU… »
"U Srbiji stalno neka iznenađenja": Evo kako je Devenport odgovorio na šešeljeve prozivke

"U Srbiji stalno neka iznenađenja": Evo kako je Devenport odgovorio na šešeljeve prozivke

Blic 14.11.2016
Šef delegacije Evropske unije (EU) u Beogradu Majkl Davenport izjavio je danas da podržava postignuti sporazum Beograda i Prištine o telekomunikacijama i ocenio da će to biti podsticaj za napredak i u drugim elementima dijaloga poput energetike i… »
Davenport: Spreman sam da se vratim na poziv predsednice Skupštine Srbije

Davenport: Spreman sam da se vratim na poziv predsednice Skupštine Srbije

Nova ekonomija 14.11.2016
Šef delegacije Evropske unije (EU) u Srbiji Majkl Davenport izjavio je da je bio pozvan da predstavi izveštaj Evropske komisije o napretku Srbije pred skupštinskim Odborom za evropske integracije i da je bio spreman da to učini na srpskom jeziku, ali… »
Šta pišu kosovski mediji o sporazumu o telekomunikacijama

Šta pišu kosovski mediji o sporazumu o telekomunikacijama

Blic 14.11.2016
Sporazum Beograda i Prištine o telekomunikacijama omogućuje da Kosovo dobije pozivni broj, ali će razgovori između centralne Srbije i Kosova imati status lokalnih telefonskih razgovora, prenose prištinski mediji pozivajući se na saopštenje EU… »
Tahiri: Broj do 15. decembra

Tahiri: Broj do 15. decembra

Danas 14.11.2016
Međunarodna telefonska unija 15. decembra dodeliti Kosovu pozivni broj 383 rekla je ministarka Kosova bez potrfelja zadužena za dijalog sa Beogradom Edita Tahiri Ona je ovo objavila posle vesti o postizanju dogovora sa Srbijom o telekomunikacijama… »
Sporazum BG i pr: Telefonski pozivi između mesta u centralnoj Srbiji i na Kosmetu biće međugradski

Sporazum BG i pr: Telefonski pozivi između mesta u centralnoj Srbiji i na Kosmetu biće međugradski

Kurir 14.11.2016
BEOGRAD/PRIŠTINA - Beograd i Priština postigli su sporazum o telekomunikacijama koji osigurava trocifreni pozivni broj za geografsku oblast Kosova i Metohije koji će zatražiti Srbija, dok će pozivi između mesta u centralnoj Srbiji i onih na Kosovu i… »
Edita Tahiri: Kosovo dobija pozivni broj 383 od 15. decembra

Edita Tahiri: Kosovo dobija pozivni broj 383 od 15. decembra

Kurir 14.11.2016
PRIŠTINA - Ministarka za dijalog u kosovskoj vladi Edita Tahiri izjavila je da je postizanje Sporazuma o pozivnom broju za Kosovo i novom mobilnom operateru MTS "veliki uspeh dijaloga u Briselu". Sporazum o pozivnom broju za Kosovo i uvodenje još jednog… »
Devenport: Spreman sam da predstavim izveštaj na srpskom

Devenport: Spreman sam da predstavim izveštaj na srpskom

N1 Info 14.11.2016
Šef delegacije Evropske unije (EU) u Srbiji Majkl Devenport izjavio je za N1 da je bio pozvan da predstavi izveštaj Evropske komisije o napretku Srbije pred skupštinskim Odborom za evropske integracije i da je bio spreman da to učini na srpskom… »
"U Srbiji stalno neka iznenađenja": Evo kako je Devenport odgovorio na Šešeljeve prozivke!

"U Srbiji stalno neka iznenađenja": Evo kako je Devenport odgovorio na Šešeljeve prozivke!

Pravda 14.11.2016
BEOGRAD - Šef delegacije Evropske unije (EU) u Beogradu Majkl Davenport izjavio je danas da je na predstavnicima Skupštine Srbije da li će ga ponovo pozvati da predstavi izveštaj Evropske komisije o napretku Srbije u procesu pridruživanja EU. On je… »
Devenport pozdravio dogovor o telekomunikacijama

Devenport pozdravio dogovor o telekomunikacijama

Beta 14.11.2016
Šef Delegacije Evropske unije u Srbiji Majkl Devenport pozdravio je danas dogovor Beograda i Prištine o telekomunikacijama i ocenio da to treba da bude podsticaj za napredak u formiranju Zajednice opština sa srpskom većinom i postizanju sporazuma u… »
EU: Sa početkom rada srpske kompanije pozivni broj Kosovu

EU: Sa početkom rada srpske kompanije pozivni broj Kosovu

RTV 14.11.2016
BRISEL - Evropska služba za spoljne poslove (EAAS) potvrdila je da su predstavnici Beograda i Prištine uz posredovanje EU postigli dogovor o daljoj primeni Sporazuma o telekomunikacijama iz 2013. odnosno 2015. godine. Dogovor predviđa prenos imovine… »
Imovina "Telekoma" na KiM ostaje srpska

Imovina "Telekoma" na KiM ostaje srpska

Večernje novosti 13.11.2016
Beograd i Priština dogovorili detalje telekomunikacionog sporazuma. Resursi našeg operatera biće preneti na firmu ćerku "MTS d.o.o" SVOJINA "Telekoma Srbije" na Kosovu i Metohiji ostaje u srpskim rukama. Predstavnici Beograda i Prištine u nedelju su… »

Vesti dana »