Povezane vesti

Obama: Umereni sam optimista po pitanju Trampa, ako ne bude ozbiljan neće ostati dugo

Obama: Umereni sam optimista po pitanju Trampa, ako ne bude ozbiljan neće ostati dugo

Blic 18.11.2016
Odlazeći predsednik SAD Barak Obama izjavio je u Berlinu da je umereni optimista kada je u pitanju njegov naslednik Donald Tramp, dodavši da od njega očekuje da se suprotstavi Rusiji u slučaju da to bude potrebno. Kada je reč o Ukrajini i Siriji… »
Nakon upućenog zahteva: Merkel: Nemačka spremna da poveća svoje vojne obaveze

Nakon upućenog zahteva: Merkel: Nemačka spremna da poveća svoje vojne obaveze

Blic 18.11.2016
Nemačka kancelarka Angela Merkel izjavila je na zajedničkoj konferenciji za novinare sa odlazećim predsednikom SAD Barakom Obamom da je Nemačka spremna da poveća svoje vojne obaveze na zahtev saveznika, kao što je SAD. Kako prenosi AP, NATO je dugo… »
Obama: Vratiću se u Nemačku i to na Oktoberfest

Obama: Vratiću se u Nemačku i to na Oktoberfest

Blic 18.11.2016
Odlazeći predsednik SAD Barak Obama izjavio je u Berlinu da planira da se vrati u Nemačku makar još jednom - da poseti Oktoberfest u Minhenu. - Lepo je vratiti se u Berlin. Ovo je moja šesta poseta Nemačkoj, a neće biti poslednja - rekao je Obama na… »
"Strast mu možda neće pomoći sada": Obama: Umereni sam optimista po pitanju Trampa

"Strast mu možda neće pomoći sada": Obama: Umereni sam optimista po pitanju Trampa

Blic 18.11.2016
Odlazeći predsednik SAD Barak Obama izjavio je u Berlinu da je umereni optimista po pitanju njegovog naslednika predsedničke funkcije Donalda Trampa. Na zajedničkoj konferenciji sa nemačkom kancelarkom Angelom Merkel u Berlinu, gde boravi u poslednjoj… »

Vesti dana »