Povezane vesti

Upoznajte ćerku Tanje Bošković: Nikada nećete uspeti da smetnete s uma ovakvu lepoticu (FOTO)

Upoznajte ćerku Tanje Bošković: Nikada nećete uspeti da smetnete s uma ovakvu lepoticu (FOTO)

Story 18.11.2016
Slavna glumica Tanja Bošković sa rediteljem Dejanom Karakljajićem ima predivnu i talentovanu ćerku Lanu. Baš kao i njena mama, Lana važi za veliku lepoticu, kakvu nikada nećete moći da zaboravite! Glumica Tanja Bošković oduvek je važila za… »
(Foto) zanosna crnka: Tanja je jedna od najlepših srpskih glumica, ali čekajte da joj vidite ćerku!

(Foto) zanosna crnka: Tanja je jedna od najlepših srpskih glumica, ali čekajte da joj vidite ćerku!

Kurir 18.11.2016
Glumica Tanja Bošković oduvek je važila za jednu od najlepših i najzgodnijih glumica u Srbiji, ali i regionu, a ni do danas se nije mnogo izmenilo. Lana Karaklajić ćerka je reditelja Dejana Karaklajića i glumice Tanje Bošković. Njih dve su… »
Tanja Bošković otkrila zašto nikad nije bila u braku: Žao mi je što nisam uspela da se udam - Bog mi nije dao taj dar

Tanja Bošković otkrila zašto nikad nije bila u braku: Žao mi je što nisam uspela da se udam - Bog mi nije dao taj dar

Story 18.11.2016
Iako je i te kako ostvarena i kao umetnica i kao majka, slavna glumica otkriva da zbog nekih stvari iz svoje prošlosti danas žali. Popularna glumica Tanja Bošković, koja je važila za jednu od najprivlačnijih glumica Jugoslavije, proslavila je… »

Vesti dana »