Povezane vesti

Đulijani: Nisam lobista već ekspert za spoljnu politiku

Đulijani: Nisam lobista već ekspert za spoljnu politiku

Politika 19.11.2016
Bivši gradonačelnik Njujorka negira da bi bio u sukobu interesa ukoliko postane američki državni sekretar jer je pružao konsultantske usluge stranim vladama, uključujući i Srbiju. Prema izveštajima agencija Njujork – Rudi Đulijani, bivši… »
Đulijani: Ništa loše, samo sam delio savete

Đulijani: Ništa loše, samo sam delio savete

RTS 19.11.2016
Bivši gradonačelnik Njujorka Rudi Đulijani, kojeg smatraju favoritom među kandidatima za novog državnog sekretara SAD, u intervjuu za "Si-En-En", energično brani svoje poslovne veze sa stranim vladama i usluge koje je njegova pravna kompanija… »
Đulijani o Srbiji: Rekao sam im: Trebalo je da vas bombarduju!

Đulijani o Srbiji: Rekao sam im: Trebalo je da vas bombarduju!

Blic 19.11.2016
U aprilu 2012. godine boravio sam u Beogradu kako bi dao savete za bolji razvoj grada, kao i savete Aleksandru Vučiću, koji je tada bio kandidat za gradonačelnika, rekao je bivši gradonačelnik Njujorka Rudolf Đulijani. On važi za jednog od glavnih… »
Đulijani o Srbiji: Trebalo je da vas bombarduju!

Đulijani o Srbiji: Trebalo je da vas bombarduju!

Pravda 19.11.2016
Bivši gradonačelnik Njujorka Rudof Đulijani pričao je u intervjuu za CNN u petak kako je izgledala njegova poseta Beogradu. Đulijani je u aprilu 2012. godine boravio u Beogradu kako bi dao dao savete za bolji razvoj grada, kao i savete Aleksandru… »
Romni istisnuo Đulijanija u trci za Stejt department?

Romni istisnuo Đulijanija u trci za Stejt department?

Danas 19.11.2016
* Posle Asošijejtid presa i Si-En-En za otežavajuću okolnost Đulijaniju uzeo to što se 2012. godine u Beogradu sastao sa Aleksandrom Vučićem, "koji je bio povezan sa osuđenim ratnim zločincem Slobodanom Miloševićem" Asošijejtid presu i nekim… »
'Nisam ništa loše uradio savetujući Vučića, hrabro sam rekao da je trebalo da ih bombardujemo'

'Nisam ništa loše uradio savetujući Vučića, hrabro sam rekao da je trebalo da ih bombardujemo'

Nova ekonomija 19.11.2016
Bivši gradonačelnik Njujorka Rudolf Đulijani, koji važi za jednog od glavnih kandidata za državnog sekretara u kabinetu Donalda Trampa, za CNN kaže da je u aprilu 2012. godine boravio u Beogradu kako bi dao savete za bolji razvoj grada, kao i savete… »

Vesti dana »