Povezane vesti

„Bijelo dugme“ napravilo koncert za pamćenje

„Bijelo dugme“ napravilo koncert za pamćenje

RTS 19.11.2016
Goran Bregović, Alen Islamović i Mladen Vojičić Tifa nastupili su pred beogradskom publikom na prvom od tri koncerta u Kombank areni. Drugi je zakazan za 20, a treći za 26. novembar. Različite generacije uživale su zajedno u muzici najvećeg… »
(Kurir tv) sve se menja dugme ostaje: Pogledajte ekskluzivne snimke sa spektakla u Areni!

(Kurir tv) sve se menja dugme ostaje: Pogledajte ekskluzivne snimke sa spektakla u Areni!

Kurir 19.11.2016
Popularna rok grupa "Bijelo dugme" večeras je održala prvi koncert od planirana tri u beogradskoj Kombank areni, pred oko 20.000 ljudi. Ekskluzivno, na Kuriru ste mogli uživo da pratite koncert i intervju sa Goranom Bregovićem, frontmenom grupe… »
(Kurir tv) ekskluzivni intervju sa bregom pred beogradski koncert: Kakvih ima, ja sam još dobar!

(Kurir tv) ekskluzivni intervju sa bregom pred beogradski koncert: Kakvih ima, ja sam još dobar!

Kurir 19.11.2016
Popularna rok grupa "Bijelo dugme" večeras će održati prvi koncert od planirana tri u beogradskoj Kombank areni, pred oko 20.000 ljudi. Goran Bregović je ekskluzivno pred odlazak u beogradsku Kombank arenu dao intervju za Kurir i otkrio kako se oseća… »
Arena na nogama, 20.000 ljudi u glas peva s “Bijelim dugmetom” i trubačima! (foto/video)

Arena na nogama, 20.000 ljudi u glas peva s “Bijelim dugmetom” i trubačima! (foto/video)

Svet & Skandal 19.11.2016
Prvi od tri beogradska koncerta grupe “Bijelo dugme” u “Kombank areni” konačno je počeo večeras. Na scenu su prvo izašli gudači i trubači, a zatim posle njih i Goran Bregović i Alen Islamović. Фотографија корисника… »
"Bijelo dugme" u Kombank areni

"Bijelo dugme" u Kombank areni

RTV 19.11.2016
BEOGRAD - Goran Bregović, Alen Islamović i Mladen Vojičić Tifa održaće danas prvi od tri koncerta u Kombank areni. Drugi koncert zakazan je za 20. novembar, treći 26. novembra, a svako ko danas, sutra ili prekosutra kupi ulaznice, dobiće na poklon… »

Vesti dana »