Povezane vesti
Iz šestog pokušaja zgrada Beobanke prodata za 4,25 miliona evra
Politika 23.11.2016
Na licitaciji za objekat na Zelenom vencu izborilo se preduzeće „Štatverk”, pre deset dana sa kapitalom od sto dinara upisano u Agenciji za privredne registre. Trinaestospratna zgrada nekadašnje Beobanke i petospratni objekat ispred nje na Zelenom… »
Prodata zgrada Beobanke: Novi vlasnik nemački Štatverk za 4,25 miliona evra
Kurir 23.11.2016
Na šestom po redu tenderu održanom danas, konačno je prodata zgrada Beobanke na Zelenom vencu i to za 4.250.000 evra. Na tenderu su još učestvovale jedna domaća, i izraelska firma Almođim holdings koja je sa zemljacima nedavno kupila zgradu bivše… »
Prodata zgrada "BEOBANKE": firmi "Štatverk" iz Štutgarta ZA 4,25 miliona evra
Blic 23.11.2016
Na šestom po redu tenderu održanom danas, konačno je prodata zgrada "Beobanke" na Zelenom vencu i to za 4.250.000 evra. Novi vlasnik je preduzeće "Štatverk" d.o.o. Beograd, čije se glavno sedište, međutim, nalazi u Štutgartu. Pročitajte još… »
Prodata Zgrada Beobanke: 4.250.000 evra za konstrukciju na Zelenom vencu!
Kurir 23.11.2016
BEOGRAD - Zgrada Beobanke na Zelenom vencu prodata je danas na javnom nadmetanju za 4.250.000 evra. Novi vlasnik je preduzeće "Štatverk" (Stattwerk) iz Beograda, rekla je gradska sekretarka za imovinsko pravne poslove Slavica Savičić. Foto: Filip… »
Vesti dana »

Šesnaesta žrtva pada nadstrešnice u Novom Sadu: Preminuo tinejdžer
BBC News pre 3 satajoš 39 povezanih

Protest u Nišu još nije završen, građani čekaju završetak sastanka naprednjaka
Beta pre 58 minutajoš 23 povezane

Tragedija u Novom Sadu: Šta se dogodilo - 16 žrtava, ostavke ministara i hapšenja
BBC News pre 16 minutajoš 20 povezanih