Povezane vesti

Brisel: Spasić, Drašković i Vukotić osuđeni za ubistvo Albanca

Brisel: Spasić, Drašković i Vukotić osuđeni za ubistvo Albanca

Vesti online 23.11.2016
Božidar Spasić, Andrija Drašković i Veselin Vukotić osuđeni su u Briselu za ubistvo albanskog emigranta Envera Hadrija. Briselski sud osudio je u utorak Božidara Spasića, Andriju Draškovića i Veselina Vukotića za ubistvo Envera Hadrija koje se… »
Belgija u tajnosti osudila naša tri bivša bezbednjaka

Belgija u tajnosti osudila naša tri bivša bezbednjaka

Večernje novosti 23.11.2016
Posle 26 godina završen proces protiv osumnjičenih za ubistvo kosovskog aktiviste Envera Hadrija. Kazne Veselinu Vukotiću, Andriji Draškoviću i Božidaru Spasiću naknadno će saopštiti. SUD u Briselu doneo je presudu po kojoj su trojica pripadnika… »
Drašković, Vukotić i Spasić osuđeni za ubistvo Hadrija

Drašković, Vukotić i Spasić osuđeni za ubistvo Hadrija

Politika 23.11.2016
Sud u Belgiji izrekao u odsustvu presudu za likvidaciju albanskog emigranta, a osuđeni tvrde da je nisu dobili. Sud u Belgiji osudio je u odsustvu Andriju Draškovića, Božidara Spasića i Veselina Vukotića za ubistvo kosovskog aktiviste za ljudska… »
Drašković ZA KURIR O PRESUDI ZA UBISTVO Hadrija: Nemam veze s tim i ne znam zašto pominju moje ime

Drašković ZA KURIR O PRESUDI ZA UBISTVO Hadrija: Nemam veze s tim i ne znam zašto pominju moje ime

Kurir 23.11.2016
BEOGRAD - Nemam veze sa samim događajem i nije mi jasno zbog čega pominju moje ime - rekao je ekskluzivno za Kurir Andrija Drašković na vest da je u Briselu doneta presuda za ubistvo albanskog emigranta Envera Hadrija. Drašković je Kuriru naglasio… »
Veselin Vukotić, Andrija Drašković i Božidar Spasić osuđeni u Belgiji zbog ubojstva kosovskog aktiviste

Veselin Vukotić, Andrija Drašković i Božidar Spasić osuđeni u Belgiji zbog ubojstva kosovskog aktiviste

SEEbiz 23.11.2016
BRUXELLES - Belgijski sud osudio je u utorak navečer trojicu pripadnika bivših jugoslavenskih tajnih službi za ubojstvo kosovskog aktiviste za ljudska prava Envera Hadrija 1990., objavili su belgijski mediji. Sud je Veselina Vukotića i Andriju… »
(Kurir TV) boža Spasić o udbi i presudi za ubistvo: Hadrija je bio agent, ali ja ga nisam poznavao!

(Kurir TV) boža Spasić o udbi i presudi za ubistvo: Hadrija je bio agent, ali ja ga nisam poznavao!

Kurir 23.11.2016
BEOGRAD - Nisam dobio nikakav poziv ni za kakvo suđenje, verovatno je reč o privatnoj tužbi, rekao je za Kurir Božidar Spasić, nekadašnji obaveštajac Službe državne bezbednosti reagujući na vest o navodnoj presudi za ubistvo albanskog emigranta… »
Bivši pripadnici jugoslovenske tajne službe osuđeni za ubistvo Hadrija

Bivši pripadnici jugoslovenske tajne službe osuđeni za ubistvo Hadrija

Novi magazin 23.11.2016
Belgijski sud proglasio je trojicu bivših pripadnika jugoslovenske tajne službe, Veselina Vukotića, Andriju Draškovića i Božidara Spasića, krivim za ubistvo kosovskog aktiviste za zaštitu ljudskih prava Envera Hadrija u februaru 1990. godine… »

Vesti dana »