Povezane vesti
Pismo Vučiću: Odbornici SNS pretili Hrvatima
RTV 25.11.2016
SUBOTICA - Predsednik Demokratskog saveza Hrvata u Vojvodini (DSHV) Tomislav Žigmanov uputio je danas otvoreno pismo predsedniku Srpske napredne stranke (SNS) Aleksandru Vučiću u kojem je naveo da su na sednici Skupštine grada Subotice odbornici SNS-a… »
(Ne)narušena prava Hrvata
Subotica.com 25.11.2016
Posle jučerašnje sednice Skupštine grada na adresu premijera Aleksandra Vučića poslato je otvoreno pismo Tomislava Žigmanova koje govori o narušenim pravima hrvatske nacionalne manjine u Srbiji. Međutim, oni koji su juče pratili skupštinsko zasedanje… »
Žigmanov pisao Vučiću: Odbornici SNS u Subotici pretili Hrvatima
Blic 25.11.2016
Predsednik Demokratskog saveza Hrvata u Vojvodini (DSHV) Tomislav Žigmanov uputio je danas otvoreno pismo predsedniku Srpske napredne stranke (SNS) Aleksandru Vučiću u kojem je naveo da su na sednici Skupštine grada Subotice odbornici SNS pretili… »
Žigmanov pisao Vučiću: Odbornici SNS-a u Subotici pretili Hrvatima
Beta 25.11.2016
Predsednik Demokratskog saveza Hrvata u Vojvodini (DSHV) Tomislav Žigmanov uputio je danas otvoreno pismo predsedniku Srpske napredne stranke Aleksandru Vučiću u kojem je naveo da su na sednici Skupštine grada Subotice odbornici SNS-a pretili Hrvatima… »
Vesti dana »

Američki razarači stižu u vode kod Venecule koja mobiliše četiri i po miliona dobrovoljaca
Danas pre 10 minutajoš 1 povezana

Vasiljević za RTS: Neophodna poptuna kooridinacija svih službi bezbednosti
Danas pre 3 satajoš 1 povezana

Oko donbasa se lome koplja! "Predmet Putinove želje i srž rata u Ukrajini": Zašto je toliko važan i Rusiji i Ukrajini
Blic pre 3 satajoš 2 povezane