Povezane vesti

Janković: Država ne sme da bude jedan čovek

Janković: Država ne sme da bude jedan čovek

SEEbiz 26.11.2016
INTERVJU - Nakon apela sto javnih ličnosti da se kandiduje za predsednika, zaštitnik građana Saša Janković u intervjuu za DW priča o izborima, bespravnoj gradnji i bespravnom rušenju, i o tome šta nam to govori o pravnoj državi. DW: Gospodine… »
Živković: Očekujem da bar desetak stranaka podrži Jankovića

Živković: Očekujem da bar desetak stranaka podrži Jankovića

SEEbiz 26.11.2016
BEOGRAD - Predsednik Nove stranke Zoran Živković izjavio je danas da očekuje da će aktuelni zaštitnik građana Saša Janković dobiti podršku bar desetak stranaka za kandidaturu na predstojećim predsedničkim izborima. "Neke od tih stranaka su… »
Živković: Za Novu stranku Janković je kandidat

Živković: Za Novu stranku Janković je kandidat

Novi magazin 26.11.2016
Predsednik Nove stranke Zoran Živković danas je rekao da je što se njegove stranke tiče ombudsman Saša Janković kandidat za predsednika Srbije. "Trenutno postoji jedan kandidat za predsednika Srbije predložen od 100 ličnosti, ima za sada podršku… »
Živković o predsedničkom kandidatu: Postoji želja građana da se Janković kandiduje, moju podršku ima

Živković o predsedničkom kandidatu: Postoji želja građana da se Janković kandiduje, moju podršku ima

Kurir 26.11.2016
Predsednik Nove stranke (Nova) Zoran Živković izjavio je danas da ta stranka podržava predlog da Saša Janković bude predsednički kandidat proevropske opozicije. Nova stranka i ja lično podržali smo predlog javnih ličnosti da to bude Saša… »
Funkcionerka SNS: Saša Janković da podnese ostavku!

Funkcionerka SNS: Saša Janković da podnese ostavku!

Pravda 26.11.2016
Potpredsednica SNS Marija Obradović ocenila je da bi bilo pristojno da zaštitnik građana Saša Janković podnese ostavku na tu funkciju. Ona je navala da biti zaštitnik građana i skupljati potpise za kandidaturu na predsedničkim izborima nije… »
Janković: Arbitrarno stanje samovlašća

Janković: Arbitrarno stanje samovlašća

Danas 26.11.2016
Kao Zaštitnik građana, ja nemam pravo da kažem ni da, ni ne, izjavio je Saša Janković, odgovarajući za Dojče vele na pitanje da li će se kandidovati za predsednika Srbije i napomenuo da nije primereno da kaže "da" u situaciji kada predsednički… »
Marija Obradović: Narednih 6 meseci obuka nadležnih za primenu Zakona o sprečavanju nasilja

Marija Obradović: Narednih 6 meseci obuka nadležnih za primenu Zakona o sprečavanju nasilja

Kurir 26.11.2016
Potpredsednica Glavnog odbora Srpske napredne strane Marija Obradović izjavila je danas da će u narednih šest meseci - do početka primene novog Zakona o sprečavanju nasilja u porodici - predstavnici policije i pravosudja biti obučavani za njegovu… »
Marija Obradović: Janković nije moj zaštitnik

Marija Obradović: Janković nije moj zaštitnik

N1 Info 26.11.2016
Potpredsednik Srpske napredne stranke (SNS) Marija Obradović rekla je da bi bio minimum pristojnosti da zaštitnik građana Saša Janković podnese ostavku na tu funkciju, zbog toga što je, kako je dodala, počeo s kampanjom za predsedničke izbore… »

Vesti dana »