Povezane vesti

SLS: Delije će se naježiti kada vide poslednju liniju tima, Metalac se neće braniti (sastavi)

SLS: Delije će se naježiti kada vide poslednju liniju tima, Metalac se neće braniti (sastavi)

Hot sport 26.11.2016
Do poslednjeg meča 17. kola Superlige Srbije između Metalca i Crvene zvezde u Gornjem Milanovcu je ostalo 50 minuta, a pozanto je u kojim će sastavima na teren izaći dva tima. Delije će se prosto naježiti kada vide poslednju liniju. Usled velikih… »
Zategnuti odnosi: Vijeira za "Blic": Povređen sam, ali ne bih igrao ni da sam zdrav

Zategnuti odnosi: Vijeira za "Blic": Povređen sam, ali ne bih igrao ni da sam zdrav

Sportal blic 26.11.2016
Nešto ozbiljno ne štima između Crvene zvezde i Uga Vijeire. Poznato je da Portugalac i klub nisu u dobrim odnosima, a cela situacija je dotakla tačku ključanja kada je odlučeno da napadač neće igrati u meču 17. kola protiv Metalca u Gornjem… »
Sklonjen iz tima: Zvezda bez Vijeire u Gornjem Milanovcu

Sklonjen iz tima: Zvezda bez Vijeire u Gornjem Milanovcu

Sportal blic 25.11.2016
Portugalski napadač Ugo Vijeira nije na spisku igrača za gostovanje Crvene zvezde u Gornjem Milanovcu protiv Metalca (subota, 15). Foto: M. Metlaš / RAS Srbija Ugo Vijeira Vijeira već duže vreme nije prva napadačka opcija pored raspucanog Predraga… »

Vesti dana »