Povezane vesti

Vučić: Ne možemo da trošimo za vojsku ono što nemamo

Vučić: Ne možemo da trošimo za vojsku ono što nemamo

Slobodna Evropa 28.11.2016
Premijer Aleksandar Vučić izjavio je u ponedeljak, povodom izjave predsednika Tomislava Nikolića da na vojsci ne treba da se štedi, da Srbija ne može da potroši više nego što zarađuje i da je Međunarodni monetarni fond bio protiv i najavljenog… »
Da li je protest vojske podelio državni vrh?

Da li je protest vojske podelio državni vrh?

N1 Info 28.11.2016
Da li je protest članova Vojnog sindikata podelio državni vrh? Predsednik Srbije Tomislav Nikolić pokazao je razumevanje za zahteve upućene sa protesta i smatra da mere štednje ne treba da se prelamaju na njima. Premijer Vučić, međutim, kaže da… »
Nikolić: Ne mogu na vojsci da se "prelamaju" mere štednje

Nikolić: Ne mogu na vojsci da se "prelamaju" mere štednje

N1 Info 28.11.2016
Vojska je stub svih politika i ne mogu se na njoj prelamati mere kojima bi se dokazalo da može dovoljno da se uštedi, izjavio je predsednik Srbije Tomislav Nikolić. "Ko ne želi svoju vojsku, taj će zažaliti što ima tuđu", rekao je Nikolić… »
Vučić: Vidi se da smetam mnogima, smešno mi da pričam o podršci poznatih Saši Jankoviću

Vučić: Vidi se da smetam mnogima, smešno mi da pričam o podršci poznatih Saši Jankoviću

Srbija danas 28.11.2016
Predsednik Vlade Srbije Aleksandar Vučić govorio je danas na predstavljanju "Bele knjige 2016" Saveta stranih investitora i tom prilikom odgovarao na pitanja novinara. 13:28 - Smešno mi da pričam o podršci Jankoviću Na pitanje o podršci poznatih… »
Vučić: Vojsci povećanje plata pet odsto, toliko može

Vučić: Vojsci povećanje plata pet odsto, toliko može

N1 Info 28.11.2016
Šta god neko mislio, nemamo ćup iz koga ćemo da vadimo, kad god neko kaže da nečim nije zadovoljan, izjavio je danas predsednik Vlade Srbije Aleksandar Vučić, povodom štrajka vojnog sindikata, odgovarajući na pitanje da oceni izjavu predsednika… »
Nikolić se upisao u knjigu žalosti: Glavu gore Kubo

Nikolić se upisao u knjigu žalosti: Glavu gore Kubo

N1 Info 28.11.2016
Predsednik Srbije Tomislav Nikolić upisao se u Knjigu žalosti povodom smrti nekadašnjeg predsednika Kube Fidela Kastra u Ambasadi te zemlje u Beogradu. Predsednik Nikolić napisao je da je svet ostao bez jednog od poslednjih velikan kao i da je Fidel… »

Vesti dana »