Povezane vesti

"Blic" komentar: Kk Partizan bez rezultata, uprave, navijača i para - Džikić i igrači na cedilu!

"Blic" komentar: Kk Partizan bez rezultata, uprave, navijača i para - Džikić i igrači na cedilu!

Sportal blic 30.11.2016
Košarkaši Partizan su se digli u Zadru i protiv Mege, nakon tri vezana poraza od najjačih ekipa ABA lige, ali su sada spojili tri u Evropi, takođe dva u Beogradu, kao nedavno u regionalnoj ligi. Sasari je crno-belima podvukao prvu fazu FIBA… »
Birča u neverici: ''Ljudi, nije bio faul!''

Birča u neverici: ''Ljudi, nije bio faul!''

Sportske.net 30.11.2016
Jedan od brojnih tragičara u ekipu Partizana tokom sinoćnjeg meča sa Sasarijem u Beogradu tvrdi da nije napravio prekršaj kojim je počeo preokret gostiju u finišu meča. S obzirom na neverovatne okolnosti koje su dovele do šokantnog poraza… »
Emotivne reči: Vil Hečer se iskreno i od srca obratio Grobarima (foto)

Emotivne reči: Vil Hečer se iskreno i od srca obratio Grobarima (foto)

Hot sport 30.11.2016
Tragičar Partizana u jučerašnjem porazu od Dinamo Sasarija Vilijem Hečer imao je šta da poruči navijačima posle meča. Vil Hečer je protiv Sasarija bio najefikasniji igrač Partizana sa 23 poena, ali i tragičar, pošto je promašio šest od 15… »
Video Birčević: Nije bio faul; Hečer: Imao sam bolje dane

Video Birčević: Nije bio faul; Hečer: Imao sam bolje dane

Večernje novosti 30.11.2016
Žao mi je što se ovo desilo, imali smo dobijen meč. Vodili smo šest razlike na minut do kraja i imali loptu – kaže Stefan. Od dobijene utakmice do poraza. Ponovo su košarkaši Partizana imali sve u svojim rukama, ali su u završnici meča… »
Tragičar Hečer se obratio navijačima Partizana: Meni je najteže

Tragičar Hečer se obratio navijačima Partizana: Meni je najteže

Sportal blic 30.11.2016
Najbolji košarkaš Partizana na meču sa Sasarijem Vilijem Hečer bio je na kraju tragičar duela sedmog kola FIBA Lige šampiona. Američki bek je promašo šest slobodnih bacanja, četiri u dramatičnoj završnici. Foto: M. Metlaš / RAS Srbija… »
Birčević: Idemo težim putem

Birčević: Idemo težim putem

Mozzart sport 30.11.2016
“Računica je čista - ako dobijemo četiri utakmice u drugom delu mi smo sigurno u gornjem delu tabele", istakao je krilni centar crno-belih. “Od gotovog veresija“ - kaže stara narodna. Otprilike na taj način su košarkaši Partizana odigrali… »
Birčević: Žao mi je, nije bio faul!

Birčević: Žao mi je, nije bio faul!

Mondo 30.11.2016
Krilni centar Partizana o jednom od detalja koji su bitno uticali na ishod utakmice protiv Sasarija... Četiri gostovanja - dve pobede, tri meča kod kuće - dva poraza, i to od timova koji "na papiru" ne spadaju u red najkvalitetnijih u E grupi FIBA Lige… »
Savanović: Partizan ima dobar tim, Liga šampiona nije pravo merilo

Savanović: Partizan ima dobar tim, Liga šampiona nije pravo merilo

Večernje novosti 30.11.2016
Zaslužili smo sreću u završnici. Nemojte da gledate rezultate, ima oscilacija u ovom takmičenju, velika je razlika između ovoga i Evrolige koju je Partizan godinama igrao - kaže Duško. Košarkaš Sasarija Duško Savanović ocenio je da je njegov… »
Hečer: Razočaran sam, imao sam i bolje dane

Hečer: Razočaran sam, imao sam i bolje dane

Vesti online 30.11.2016
Jedan od tragičara u porazu Partizana od Dinamo Sasarija u meču 7. kola FIBA Lige šampiona bio je ljubimac navijača Vil Hečer, uprkos tome što je postigao čak 23 poena i tako bio najefikasniji među crno-belima. Ipak, Amerikanac je promašio čak… »
FIBA LŠ: Još jedan razočaravajući poraz crno-belih

FIBA LŠ: Još jedan razočaravajući poraz crno-belih

Dnevnik 30.11.2016
Košarkaši Partizana izgubili su u Pioniru od Dinamo Sasarija posle produžetka sa 88:87 u 7. kolu FIBA Lige šampiona. Partizan – Sasari 87:88 (19:23, 27:15, 17:22,16:19 – 8:9) BEOGRAD: Hala Pionir, gledalaca:3.000, sudije: Cmikevič, Manos… »
Partizan posle produžetka izgubio od Sasarija

Partizan posle produžetka izgubio od Sasarija

Press 30.11.2016
Košarkaši Partizana poraženi su od italijanskog Sasarija 88:87 (23:19, 15:27, 22:17, 19:16, 9:8), posle produžetka, u utakmica sedmog kola E grupe FIBA Lige šampiona. foto: tanjug.rs Košarkaši Partizana poraženi su od italijanskog Sasarija 88:87… »
Savanović o Partizanu: Džikić sjajno vodi tim, biće tu svega

Savanović o Partizanu: Džikić sjajno vodi tim, biće tu svega

Sportal blic 30.11.2016
Sasari je slavio protiv Partizana u Beogradu u sedmom kolu FIBA Lige šampiona uz veliku dozu sreće i zahvaljujući greškama crno-belih. Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija Duško Savanović na meču sa Partizanom Krilni centar italijanskog tima Duško… »
Partizan pao na penal ruletu

Partizan pao na penal ruletu

Danas 30.11.2016
Rešio je Partizan da pred novogodišnje praznike pokloni bodove najslabijim rivalima u Grupi B Lige šampiona. Posle Šarlroa i Sasari se počastio u Hali “Aleksandar Nikolić”, poravnavši se sa crno-belima na tabeli skorom 3-4. Ako je poraz od… »
Partizan - Sasari: 87:88 (kraj)

Partizan - Sasari: 87:88 (kraj)

Večernje novosti 30.11.2016
Izabranici Aleksandra Džikića su u neverovatnom meču, izgubili gotovo dobijenu utakmicu posle velike drame i dodatnih pet minuta - 88:87. Košarkaši Partizana poraženi su u meču sedmog kola FIBA Lige šampiona. Crno-beli su u beogradskoj dvorani… »
Sasari "ukrao" pobedu Partizanu

Sasari "ukrao" pobedu Partizanu

Večernje novosti 30.11.2016
Crno-beli su pretrpeli četvrti poraz u Ligi šampiona ove sezone, pošto su u Beogradu posle produžetka izgubili od italijanskog tima - 88:87. DUGO je najbolji igrač Vilijam Hečer vukao Partizana, ali mu je ruka zadrhtala kad je bilo najpotrebnije, u… »
Neverovatno! Partizan poklonio trijumf Sasariju!

Neverovatno! Partizan poklonio trijumf Sasariju!

Sportal blic 29.11.2016
Partizan je imao pobedu u džepu protiv Sasarija u sedmom kolu E grupe FIBA Liga šampiona, ali je serijom grešaka dozvolio gostima da slave posle produžetka rezultatom 88:87. Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija Vilijam Hečer Timu Aleksandra Džikića… »
Džikić: Da mi je neko rekao da će Hečer da promaši mnogo penala, rekao bih mu da je budala

Džikić: Da mi je neko rekao da će Hečer da promaši mnogo penala, rekao bih mu da je budala

Sportal blic 29.11.2016
Trener Partizana Aleksandar Džikić objasnio je kako su crno-beli ispsustili trijumf nad Sasarijem u sedmom kolu FIBA Lige šampiona. Partizan je poražen rezultatom 88:87 posle produžetka. Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija -Onoliko koliko sam… »

Vesti dana »