Povezane vesti

Poraz u lošem trenutku

Poraz u lošem trenutku

Politika 02.12.2016
U kvalitetnoj utakmici i sjajnoj atmosferi košarkaši Žalgirisa nadigrali Crvenu zvezdu u Beogradu – 88:79 (24:16, 18:28, 24:22, 22:13). – Ključni momenat – dosuđena tehnička greška Simonoviću u 28. minutu. Poraz košarkaša Crvene zvezde u… »
Lekcija Litvanaca očajnoj Zvezdi

Lekcija Litvanaca očajnoj Zvezdi

Vesti online 02.12.2016
Šesti poraz crveno-belih u Evroligi, a već treći u Beogradu. U 10. kolu evro elite, Žalgiris je očitao lekciju očajnoj Crvenoj zvezdi - 88:79 pred više od 7.000 navijača u "Pioniru" i ostvario četvrti trijumf, prvi na gostovanjima. Četa Dejana… »
Simonović: Ja sam kriv, poremetio sam ekipu!

Simonović: Ja sam kriv, poremetio sam ekipu!

Vesti online 02.12.2016
Najbolji igrač Crvene zvezde u ovoj sezoni Marko Simonović napravio je nesmotreni potez u 28. minutu meča sa Žalgirisom, kada je dobio tehničku grešku zbog burnog reagovanja na četvrtu ličnu grešku. Do tada je bio sjajan, postigao je 16 poena i… »
Srčana Zvezda pala u finišu!

Srčana Zvezda pala u finišu!

Mondo 02.12.2016
Žalgiris u četvrtoj četvrtini iskoristio visinsku prednost i dužu klupu da odnese bodove iz Beograda. Simonović dobio petu ličnu u 28. minutu, potom ispao i Dangubić. Mitrović u timu, ali bez efekta. Dobro se Crvena zvezda nosila sa Žalgirisom… »
Simonović kategoričan: Ja sam kriv za poraz!

Simonović kategoričan: Ja sam kriv za poraz!

Hot sport 02.12.2016
Jedan od najboljih igrača crveno-belih u večerašnjem meču protiv Žalgirisa, Marko Simonović, preuzeo je odgovornost za poraz od 88:79. – Napravio sam glupost i doveo ekipu u problem. Ja sam kriv za poraz – rekao je Marko Simonović posle… »
Crvena zvezda - Žalgiris 79:88 (kraj)

Crvena zvezda - Žalgiris 79:88 (kraj)

Večernje novosti 02.12.2016
Crveno-beli su u dvorani "Aleksandar Nikolić", u meču 10. kola elitnog takmičenja, izgubili od litvanskog šampiona - 88:79. Košarkaši Crvene zvezde poraženi su u meču 10. kola Evrolige. U beogradskoj dvorani "Aleksandar Nikolić" slavio je… »
Zvezda pala na kraju

Zvezda pala na kraju

Dnevnik 02.12.2016
Iskoristili su košarkaši Žalgirisa visinsku prednost i dužu klupu da odnesu bodove iz Beograda. Simonović je dobio petu ličnu u 28. minutu, a potom je ispao i Dangubić. Crvena zvezda – Žalgiris 79:88 (16:24, 28:18, 22:24, 13:22) BEOGRAD… »
Kraj: Crvena zvezda - Žalgiris 79:88

Kraj: Crvena zvezda - Žalgiris 79:88

Mozzart sport 02.12.2016
Pratite dešavanja iz utakmice desetog kola Evrolige iz dvorane Aleksandar Nikolić uživo na portalu mozzartsport.com. KRAJ UTAKMICE - 79:88! Loša utakmica za Crvenu zvezdu. Tačnije, od trenutka kada je Marko Simonović napustio teren sve je krenulo… »
Od njih smo viđali dosta više, a danas su imali minus indeks... (TVITOVI)

Od njih smo viđali dosta više, a danas su imali minus indeks... (TVITOVI)

Sportske.net 02.12.2016
Crvena zvezda večeras nije izdržala pritisak, poraženi su i drugi put ove sezone u Pioniru u Evroligi od Žalgirisa. Novi poraz Crvene zvezde u Evroligi, 6. u ovoj sezoni, izgleda da je "Pionir" ove sezone u ovom takmičenju uklet za Crvenu zvezdu… »
Zvezda stala posle isključenja Simonovića: Žalgiris na mišiće do pobede

Zvezda stala posle isključenja Simonovića: Žalgiris na mišiće do pobede

Mozzart sport 02.12.2016
U desetom kolu Evrolige litvanski velikan slavio 88:79. Napad bez Crvene zvezde nije isti sa i bez Marka Simonovića. Ekipa Dejana Radonjića kompletnu teću četvrtinu odigrala je bez svog najboljeg igrača, koji je zaradio tehničku grešku u finišu te… »
Simonović priznaje: Napravio sam glupost, jedini sam krivac za poraz!

Simonović priznaje: Napravio sam glupost, jedini sam krivac za poraz!

Mozzart sport 02.12.2016
"Ali, vratiću ja to momcima" Kad Marka Simonovića nema na parketu - Crvena zvezda ne može da sprovede zamisli u delo! To je postalo jasno posle večerašnjeg poraza od Žalgirisa, gde se prilično jasno videlo koliko srpskom i regionalnom prvaku znači… »
Uživo: Borba za korak ka evroligaškom vrhu, Zvezda - Žalgiris

Uživo: Borba za korak ka evroligaškom vrhu, Zvezda - Žalgiris

Sportal blic 02.12.2016
Košarkaši Crvene zvezde od 19 sati u hali "Aleksandar Nikolić", nekadašnjem Pioniru, igraju protiv Žalgirisa meč 10. kola Evrolige, a sva zbivanja sa tog susreta možete da pratite uživo uz Blicsport.rs. KRAJ Zvezda - Žalgiris 79:88 Kraj utakmice… »
Šta je rekao Radonjić posle bolnog poraza?

Šta je rekao Radonjić posle bolnog poraza?

Vesti online 02.12.2016
Trener Crvene zvezde Dejan Radonjić, očekivano, nije bio zadovoljan igrom svojih izabranika, koji su po treći put pokekli u Beogradu. - Nisam zadovoljan nijednim igračem kada izgubimo utakmicu - rekao je Radonjić na pitanje novinara kako komentariše… »
Radonjić: Najteža utakmica do sada

Radonjić: Najteža utakmica do sada

Mondo 02.12.2016
"Da smo pobedili Žalgiris, bila bi to naša najveća pobeda ove sezone u Evroligi", smatra trener Crvene zvezde mts. Foto: MN Press Problem sa nedostatkom još jednog centra u Crvenoj zvezdi mts sve je uočljiviji. Videlo se to i protiv Žalgirisa, koji… »
Simonović: Jedini sam krivac!

Simonović: Jedini sam krivac!

Mondo 02.12.2016
Srpski reprezentativac preuzeo odgovornost za poraz od Žalgirisa, kome je kumovao prigovorom za petu ličnu grešku. Vodila je Crvena zvezda 61:57, kada je Marko Simonović faulirao Arturasa Milaknisa, a onda zbog prigovora zaradio i tehničku grešku… »
Zvezda izgubila od Žalgirisa u Beogradu

Zvezda izgubila od Žalgirisa u Beogradu

Novi magazin 02.12.2016
Košarkaši Crvene zvezde izgubili su večeras u Beogradu od Žalgirisa sa 79:88 (16:24, 28:18, 22:24, 13:22) u utakmici 10. kola Evrolige. Najefikasniji u ekipi Zvezde bio je Milko Bjelica sa 19 poena i pet skokova, Marko Simonović postigao je 16… »
EL - Neosvojiva tvrđava postala ukleta, Zvezda poražena u "Pioniru"!

EL - Neosvojiva tvrđava postala ukleta, Zvezda poražena u "Pioniru"!

Sportske.net 02.12.2016
Košarkaši Crvene zvezde mt:s pretrpeli su drugi ovosezonski poraz u Evroligi u hali "Aleksandar Nikolić", a šesti od početka takmičenja. Nakon Darušafake u popularnom "Pioniru" slavio i Žalgiris. Dvorana koja je u prethodnim sezonama slovila za… »
Zvezdo, sad sipaj trojke po Žalgirisu!

Zvezdo, sad sipaj trojke po Žalgirisu!

Sportal blic 02.12.2016
Februara 2015. košarkaši Crvene zvezde su u duelu sa Žalgirisom van linije 6,75 šutirali 0/19 i zbog toga izgubili meč, ali i šansu za Top 8 fazu Evrolige. Neka ovog petka (19) bude sve drugačije! Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija Novi ispit… »
Svi u napad na Žalgiris

Svi u napad na Žalgiris

Večernje novosti 02.12.2016
Crveno-beli u 10. kolu Evrolige u "Pioniru" dočekuju zahuktalog litvanskog šampiona (19.00). Radonjić: Bila bi ovo teška utakmica i da Luka Mitrović nije povređen. UOČI početka sezone, kladionice su smestile Crvenu zvezdu i Žalgiris na dva… »

Vesti dana »