Povezane vesti

Jelena Janković ekskluzivno za GLORIJU: Ponovo volim! Ne zameram Ani što me nije zvala na svadbu!

Jelena Janković ekskluzivno za GLORIJU: Ponovo volim! Ne zameram Ani što me nije zvala na svadbu!

Svet & Skandal 02.12.2016
Najbolja srpska teniserka Jelena Janković govori o novoj ljubavi i ističe kako ne zamera Ani Ivanović što joj nije uputila poziv za venčanje i svadbu s Baštijanom Švajnštajgerom U prvoj ispovesti posle završetka sportske karijere Milica Dabović… »
Jelena Janković za magazin GLORIA: Nisam ljuta na Anu Ivanović što me nije zvala na svadbu

Jelena Janković za magazin GLORIA: Nisam ljuta na Anu Ivanović što me nije zvala na svadbu

Svet & Skandal 02.12.2016
Najbolja srpska teniserka Jelena Janković govori o novoj ljubavi i ističe kako ne zamera Ani Ivanović što joj nije uputila poziv za venčanje i svadbu s Baštijanom Švajnštajgerom. “Sa Anom i Novakom se uglavnom viđam na turnirima gde je svako… »
Ne zamera Ani što je nije zvala na svadbu!

Ne zamera Ani što je nije zvala na svadbu!

Mondo 02.12.2016
Jelena Janković je istakla kako ima novu ljubav, ali i prokomentarisala svadbu koleginice Ane Ivanović. Iako je nedavno ostala bez titule u Kini, nekada najbolja teniserka sveta (2008) Jelena Janković u sve nove poduhvate ulazi s poznatim širokim… »

Vesti dana »