Povezane vesti

Haški tribunal traži pomoć SB za hapšenje troje radikala

Haški tribunal traži pomoć SB za hapšenje troje radikala

Vesti online 08.12.2016
Predsednik Haškog tribunala Karmel Agijus pozvao je u četvrtak Savet bezbednosti UN da obezbedi da Srbija postupi po nalozima tog suda za hapšenje troje srpskih radikala, koji su izdati pre 22 meseca. Pored toga, u obraćanju Savetu bezbednosti Agijus… »
Haški tribunal zatražio od Saveta bezbednosti UN da obezbedi izručenje troje članova SRS

Haški tribunal zatražio od Saveta bezbednosti UN da obezbedi izručenje troje članova SRS

Gde investirati 08.12.2016
Predsednik Haškog tribunala Karmel Adjijus (Carmel) pozvao je danas Savet bezbednosti UN da obezbedi da Srbija poštuje svoju obavezu da Tribunalu izruči troje članova Srpske radikalne stranke, koje je optužio za nepoštovanje suda. Tribunal je Petra… »
Bramerc: Srbija ignoriše i krši svoje obaveze prema Hagu

Bramerc: Srbija ignoriše i krši svoje obaveze prema Hagu

Srbija danas 08.12.2016
Što se tiče krivičnog gonjenja za ratne zločine na nacionalnom nivou u bivšoj Jugoslaviji, tužilac je odao priznanje pozitivnim rezultatima Tužilaštva Bosne i Hercegovine. Glavni tužilac haškog tribunala Serž Bramerc izrazio je danas… »
Bramerc uporan u hapšenju Srba: Ratni zločinci se i dalje slave

Bramerc uporan u hapšenju Srba: Ratni zločinci se i dalje slave

Pravda 08.12.2016
Glavni tužilac haškog tribunala Serž Bramerc izrazio je danas zabrinutost Tužilaštva zbog toga što političari i vladini zvaničnici u regionu "potkopavaju poverenje" u pravosudno pozivanje na odgovornost za ratne zločine i obavestio Savet… »
Šešelj: Optuženi pred Haškim tribunalom kazne da služe u Srbiji

Šešelj: Optuženi pred Haškim tribunalom kazne da služe u Srbiji

Večernje novosti 08.12.2016
Predsednik SRS pozvao Vladu da na sednici Saveta bezbednosti Ujedinjenih nacija zatraži da svi optuženi pred Haškim tribunalom kazne izdržavaju u Srbiji. BEOGRAD - Predsednik Srpske radikalne stranke (SRS) Vojislav Šešelj pozvao je danas Vladu… »
Šešelj: Poslao sam Kolindi pun šleper čokoladica

Šešelj: Poslao sam Kolindi pun šleper čokoladica

Mondo 08.12.2016
Lider SRS Vojislav Šešelj izjavio je danas da očekuje da hrvatska predsednica Kolinda Grabar Kitarović ukine zabranu njegovog ulaska u Hrvatsku, koju je doneo bivši potpredsednik hrvatske vlade Tomislav Karamarko. Foto: MONDO/Stefan… »
Šešelj priznao: Ja sam Kolindi poslao pun šleper srpskih čokoladica, a ona ih dala srpskoj deci u Dubrovniku!

Šešelj priznao: Ja sam Kolindi poslao pun šleper srpskih čokoladica, a ona ih dala srpskoj deci u Dubrovniku!

Pravda 08.12.2016
Lider Srpske radikalne stranke Vojislav Šešelj izjavio da je on lično poslao pun šleper čokoladica iz Srbije predsednici Hrvatske Kolindi Grabar Kitarović... Povodom čokoladica iz Srbije koje su bile u paketićima, koje je hrvatska predsednica… »
Šešelj: Optuženi Srbi u Hagu kazne da služe u Srbiji

Šešelj: Optuženi Srbi u Hagu kazne da služe u Srbiji

Dnevnik 08.12.2016
Lider SRS Vojislav Šešelj izjavio je danas da na sednici Saveta bezbednosti Ujedinjenih nacija, Srbija treba da zatraži da svi osuđeni Srbi pred Haškim tribunalom kazne izdržavaju u Srbiji. Na konferenciji za novinare u parlamentu, Šešelj je… »

Vesti dana »