Povezane vesti
McDonald’s se zbog poreske istrage iz Luksemburga seli u Britaniju
Gde investirati 09.12.2016
McDonald’s će svoje poresko sedište, za najveći deo poslovanja koje se odvija van SAD, preseliti u Britaniju iz Luksemburga, najavljeno je iz te kompanije, nakon što je Evropska komisija otvorila istragu povodom poreskih povlastica koje je ta kompanija… »
McDonald's seli sjedište u Britaniju zbog istrage EU-a
Al Jazeera 09.12.2016
Porezne povlastice koje je McDonald's dobio od Luksemburga i mogućnost za dobijanje novih povod su istrage Evropske unije. Američki lanac brze hrane McDonald's saopćio je danas da će svoje porezno sjedište za najveći dio poslovanja, koje se odvija izvan… »
Mekdonalds seli poresko sedište u Britaniju iz Luksemburga
Blic 09.12.2016
Američki lanac brze hrane Mekdonalds saopštio je da će svoje poresko sedište za najveći deo poslovanja koje se odvija van SAD, preseliti u Britaniju iz Luksemburga, nakon što je Evropska komisija otvorila istragu povodom poreskih povlastica koje je ta… »
Vesti dana »

Emotivno obraćanje studentkinje ispred JZO: “Oni ovim vas ponižavaju” (VIDEO)
Serbian News Media pre 15 minutajoš 44 povezane

Noć haosa u Beogradu: Demonstranti demolirali prostorije SNS na Paliluli i u Zemunu, u centru grada palili kontejnere: Vučić još jednom spomenuo "odgovor države"
Blic pre 1 satjoš 35 povezanih

Zelenski prvi put od početka rata obukao elegantno odelo: Promenio taktiku i odmah mu se isplatilo FOTO
Nova pre 20 minutajoš 126 povezanih