Povezane vesti
Šta legendarni hrvatski stručnjak savetuje Novaka?
Vesti online 09.12.2016
Šta možemo da očekujemo od Novaka Đokovića u 2017. godini, pitanje je koje zaokuplja teniske stručnjake i fanove našeg asa. Posle raskida saradnje sa Borisom Bekerom, pred Novakom su brojni izazovi. Drugi deo 2016. godine nije bio sjajan, Srbin kao da je… »
Pilić: Novaku su počele da prijaju neke druge stvari, izgubio je radni fokus i šestu brzinu
Večernje novosti 09.12.2016
Novak Đoković je puno vremena posvetio tenisu, sebi i ishrani, dakle uspehu, žario je i palio svetom, i zaista se zasitio svega, kaže Nikola Pilić. Nije Boris Beker jedini koji smatra da se Novak Đoković zasitio tenisa i da je na prvo mesto stavio neke… »
Stav stručnjaka: I tenis, i Stefan, i Jelena - Nole opet broj 1!
Sportal blic 09.12.2016
Da li će Novak u pohodu na broj 1 morati da se odrekne vremena s porodicom i potpuno da se posveti tenisu, kao što tvrdi Boris Beker, kakav bi mu novi trener odgovarao i šta ga zapravo čeka u 2017, pitali smo najveće stručnjake. Foto: A. Dimitrijević /… »
Vesti dana »
Tramp se pohvalio posle nagrade za mir: Neke ratove smo zaustavili i pre nego što su počeli
Kurir pre 1 satjoš 22 povezane
Hoće li serija "Hari Poter" biti na Netfliksu: Striming servis u pregovorima za kupovinu studija "Worner Bros"
Euronews pre 10 satijoš 37 povezanih
Direktor NIS-a: U toku pregovori, i dalje ima šanse za licencu; Đedović Handanović: Uključićemo i male benzinske stanice
RTS pre 3 satajoš 29 povezanih





