Povezane vesti

Rada Manojlović prvi put o ulozi mame: Evo na koju pevačicu i poznatu majku će se ugledati kad stigne beba

Rada Manojlović prvi put o ulozi mame: Evo na koju pevačicu i poznatu majku će se ugledati kad stigne beba

Story 11.12.2016
Lepa pevačica uživa u vezi s devet godina mlađim kolegom Harisom Berkovićem, a iako ona inače ne govori o privatnom životu, nedavno je otkrila nekoliko zanimljivosti koje su oduševile njene fanove. Iako je Berković mlađi od Rade devet godina… »
Rada Manojlović otkriva: Zbog Harisa sam prestala da pijem tablete

Rada Manojlović otkriva: Zbog Harisa sam prestala da pijem tablete

Blic 11.12.2016
Rada Manojlović otkrila je da je toliko zaljubljena u dečka Harisa Berkovića da je zbog njega prestala da pije tablete. - Kada sam zaljubljena, sve mi je taman kako treba. Ja sam zbog njega prestala da pijem pilule za spavanje. Imala sam problem sa… »
Rada uz Berkovića napokon pronašla mir i priznala: Uz Harisa sam prestala da pijem tablete za spavanje! A ovakva ću biti kad…

Rada uz Berkovića napokon pronašla mir i priznala: Uz Harisa sam prestala da pijem tablete za spavanje! A ovakva ću biti kad…

Svet & Skandal 11.12.2016
Pevačica Rada Manojlović uživa u vezi sa 9 godina mlađim kolegom Harisom Berkovićem. Rada dugo njie htela da priča o svom dečku, a konačno je rešila da progovori i otkrije kako ju je Haris osvojio. Iako je Berković mlađi od Rade 9 godina… »

Vesti dana »