Povezane vesti

Novi detalji ubistva navijača Veštak tvrdi: Taton nije skočio, bačen je na glavu!

Novi detalji ubistva navijača Veštak tvrdi: Taton nije skočio, bačen je na glavu!

Kurir 14.12.2016
Veštak trasolog Miroslav Busarčević ponovio da pad na glavu ukazuje da je navijač bačen u ambis, ističući „da neko ko beži skače uglavnom na noge“. BEOGRAD - U Višem sudu u Beogradu juče je nastavljeno suđenje navijaču Partizana Đorđu… »
Veštak: Taton nije pao, neko ga je uhvatio za noge i bacio preko šipke!

Veštak: Taton nije pao, neko ga je uhvatio za noge i bacio preko šipke!

Vesti online 14.12.2016
Francuski navijač Bris Taton (28) je u septembru 2009. namerno bačen sa stepeništa na Obilićevom vencu u Beogradu, nije sam skočio, niti je slučajno pao, izjavio je u utorak pred Višim sudom u Beogradu veštak trasolog Miroslav Busarčević. On je… »
Veštak na suđenju Preliću: Taton nije sam skočio, bačen je na glavu

Veštak na suđenju Preliću: Taton nije sam skočio, bačen je na glavu

Blic 14.12.2016
U Višem sudu u Beogradu juče je nastavljeno suđenje navijaču partizana Đorđu Preliću, koji j eoptužen za ubistvo francuskog navijača Brisa Tatona (28) u septembru 2009. godine. Veštak trasolog Miroslav Busarević izjavio je juče na suđenju da… »
Tatona je neko bacio na glavu

Tatona je neko bacio na glavu

Večernje novosti 14.12.2016
Na ponovljenom procesu protiv Đorđa Prelića u utorak svedočio veštak trasolog. Odbrana zamerila što veštak nije imao uvid u iskaze nekih svedoka. PREMA nalazu i mišljenju veštaka trasologa Miroslava Busarčevića, urađenom pre šest godina… »

Vesti dana »