Povezane vesti

Zapalili su beskućnika velikog srca: Dragutin je bio pesnik koji je pomagao oboleloj deci (video)

Zapalili su beskućnika velikog srca: Dragutin je bio pesnik koji je pomagao oboleloj deci (video)

Telegraf 15.12.2016
- Ekonomski sam pukao, brak mi je pukao, posle sam se odao i alkoholu. Tako sam bio po ulici, svakojako je bilo - rekao je u svojoj ispovesti dve godine pre nego što će ga spaliti. Tragično nastradali beskućnik Dragutin Todorčević (64), koga je u… »
(Video) Pisao, recitovao, pomagao bolesnoj deci Ovo je potresna priča beskućnika kog je spalilo dete

(Video) Pisao, recitovao, pomagao bolesnoj deci Ovo je potresna priča beskućnika kog je spalilo dete

Kurir 15.12.2016
Životna priča Dragutina Todorčevića, beskućnika koji je umro u stravičnim mukama kada ga je u noći između ponedeljka i utorka na ulici zapalio dvanaestogodišnji dečak sa drugarima, bila je teška i tužna. Međutim, ovaj čovek, uprkos svemu… »
Nastradali beskućnik otac petoro dece: Dečak (12) ga zapalio iz zabave!

Nastradali beskućnik otac petoro dece: Dečak (12) ga zapalio iz zabave!

Srbija danas 15.12.2016
Dete koje je zapalilo čoveka u svom iskazu u policiji je reklo da mu nije bila namera da čovek izgori. Novosadska policija privela je juče dvanaestogodišnjeg dečaka zbog sumnje da je namerno zapalio beskućnika Dragutina Todorčevića. (64) na… »

Vesti dana »