Povezane vesti

Štimac: Sramota je da mene vređaju, ja sam ipak reprezentativac

Štimac: Sramota je da mene vređaju, ja sam ipak reprezentativac

Hot sport 15.12.2016
Centar Bešiktaša ogorčen na uvredljivo skandiranje "grobara" u dvorani "Aleksandar Nikolić". Partizan je sinoć pred 6.000 ljudi porazio turske crno-bele, posebnu pažnju navijača domaćih je skrenuo Vladimir Štimac, nekadašnji košarkaš Crvene… »
Štimac: Navikao sam na vređanja, ali sramota je!

Štimac: Navikao sam na vređanja, ali sramota je!

Vesti online 15.12.2016
Navijači Partizana nisu bili tolerantni na minuli rad momka koji je u dva navrata nosio dres večitog rivala. Bio je konstantna meta prozivki i pogrdnih uvreda. To je Štimcu naročito zasmetalo... - Ma, navikao sam na uvrede. Sramota je to, ja sam… »
Štimac preuzeo krivicu za poraz i odgovorio ''Grobarima'' na uvrede!

Štimac preuzeo krivicu za poraz i odgovorio ''Grobarima'' na uvrede!

Sportske.net 15.12.2016
Centar Bešiktaša i reprezentativac naše zemlje Vladimir Štimac sinoć je bio na udaru brojnih uvreda navijača Partizana tokom utakmice devetog kola FIBA Lige šampiona. Košarkapi Partizana sinoć su ostvarili veliku pobedu u FIBA Ligi šampiona, uz… »
Štimac: Grobari, sramota je!

Štimac: Grobari, sramota je!

Mozzart sport 15.12.2016
"Preterali su", poručuje centar našeg nacionalnog tima. Rivali se menjaju, ali Vladimir Štimac ne menja navike. Bešiktaš je pretrpeo drugi poraz u okviru grupne faze FIBA Lige šampiona, a centar istanbulskog tima je, uprkos kvalitetnoj partiji… »
Štimac o vređanju “grobara”: Navikao sam na to... Ali, sramota je...

Štimac o vređanju “grobara”: Navikao sam na to... Ali, sramota je...

Večernje novosti 15.12.2016
Ja sam ipak reprezentativac. Oni bodre svoj tim, svaka čast, ali... - rekao je centar Bešiktaša posle okršaja sa Partizanom u FIBA Ligi šampiona. Košarkaši Bešiktaša u beogradskoj dvorani “Aleksanda Nikolić pretrpeli su drugi poraza u FIBA… »

Vesti dana »