Povezane vesti

Vučić u Italiji: Odlični razgovori

Vučić u Italiji: Odlični razgovori

Mondo 16.12.2016
Premijer Srbije Aleksandar Vučić boravi danas u italijanskom gradu Veneciji. On se sastao s predsednikom regiona Veneto Lukom Zajom, Foto: MONDO, Lana Stošić Premijer Srbije, Aleksandar Vučić pozvao je danas u Veneciji italijanske investitore da… »
I Vučić je napravio selfi - prvi put

I Vučić je napravio selfi - prvi put

Mondo 16.12.2016
Premijer Srbije Aleksandar Vučić, koji u Veneciji predstavlja investicione potencijale Srbije, napravio je danas i svoj prvi "selfi" mobilnim telefonom. Foto: Vlada Srbije Prvi selfi Aleksandra Vučića Srpski premijer se fotografisao sa proslavljenim… »
Srbija nudi najšire bescarinsko tržište (VIDEO)

Srbija nudi najšire bescarinsko tržište (VIDEO)

Beta 16.12.2016
Premijer Srbije Aleksandar Vučić pozvao je danas u Veneciji italijanske investitore da svoj kapital investiraju u Srbiji, rekavši da ova zemlja nudi punu političku stabilnost i najšire bescarinsko tržište i dodao da takvu poziciju nema nijedna… »
Vučić u Veneciji: Da sam na vašem mestu ulagao bih u Srbiju

Vučić u Veneciji: Da sam na vašem mestu ulagao bih u Srbiju

Politika 16.12.2016
VENECIJA– Predsednik srpske vlade Aleksandar Vučić prisustvovao je danas prezentaciji investicionih potencijala Srbije privrednicima italijanske regije Veneto, sa čijim predsednikom, Lukom Zajom, se posebno sastao. Predsednik te italijanske regije… »
Vučić u Italiji: Da sam ja vi, ulagao bih u Srbiju

Vučić u Italiji: Da sam ja vi, ulagao bih u Srbiju

Vesti online 16.12.2016
Predsednik Vlade Srbije Aleksandar Vučić rekao je tokom posete italijanskoj regiji Veneto da srpsko tržište postaje sve zanimljivije i pozvao italijanske kompanije da investiraju u Srbiji. - Da sam na vašem mestu i da želim da zaradim nešto novca i… »
Vučić u Veneciji zajedno s Dejanom Stankovićem: Pozivamo Italijane da ulažu u Srbiju

Vučić u Veneciji zajedno s Dejanom Stankovićem: Pozivamo Italijane da ulažu u Srbiju

Blic 16.12.2016
Predsednik Vlade Republike Srbije Aleksandar Vučić boravi u jednodnevnoj poseti Italiji, gde prisustvuje prezentaciji investicionih potencijala Srbije. On se u Veneciji sastao i sa predsednikom regije Veneto Lukom Zajom, koji je predstavljajući našu… »
Premijer u Veneciji: Vučić sa Dekijem Stankovićem u poseti regiji Veneto

Premijer u Veneciji: Vučić sa Dekijem Stankovićem u poseti regiji Veneto

Kurir 16.12.2016
Predsednik Vlade Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas sa predsednikom italijanske regije Veneto Lukom Zajom. Sastanku je, u okviru srpske delegacije, prisustvovao i proslavljeni fudbaler milanskog Intera Dejan Stanković. Foto: Vlada Srbije Premijer… »

Vesti dana »