Povezane vesti
Poslednja subotička škola dobija fiskulturnu salu
Dnevnik 16.12.2016
Državni sekretar u Ministarstvu za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja dr Nenad Ivanišević, obišao je u Subotici Osnovnu školu „Đuro Salaj” gde je planirana izgradnja. fiskulturne sale u okviru implementacije Programa jačanja socijalne… »
SU: OŠ "Đuro Salaj"dobija fiskulturnu salu
RTV 16.12.2016
SUBOTICA - Državni sekretar u Ministarstvu za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja Nenad Ivanišević, obišao je danas u Subotici objekat u Osnovnoj školi "Đuro Salaj" u kome je planirana izgradnja fiskulturne sale. Sala će se graditi u okviru… »
OŠ „Đuro Salaj“ konačno dobija fiskulturnu salu
Subotica.com 16.12.2016
Zahvaljujući sredstvima nemačkih donatora, OŠ „Đuro Salaj“ konačno će dobiti fiskulturnu salu. U izgradnju hale biće uloženo oko 15 miliona dinara, radovi bi trebalo da počnu na proleće, a već naredne školske godine oko 400 đaka imaće salu za fizičko. Po… »
Vesti dana »
Izbori za Skupštinu gradske opštine Sevojno raspisani za 29. mart
Insajder pre 1 satjoš 57 povezanih
Advokati u trodnevnoj obustavi rada zbog izmena pravosudnih zakona
In medija pre 4 satijoš 38 povezanih
SAZNAJEMO Danka Nešović pravi čistku u Petoj gimnaziji: Poslednjeg dana na funkciji suspendovala četvoro profesora
Nova pre 4 satijoš 28 povezanih
MUP o slučaju u Zrenjaninu: Policija preduzela sve mere u potrazi za nestalim mladićem
Insajder pre 32 minutajoš 20 povezanih




